REKLAMA

Juncker zaprosił lidera PSL, Władysława Kosiniaka-Kamysza do Brukseli

  • Autor: GP
  • 08 stycznia 2016 10:17
Juncker zaprosił lidera PSL, Władysława Kosiniaka-Kamysza do Brukseli Władysław Kosiniak-Kamysz w towarzystwie zwolenniczki PSL (fot. twitter.com)

Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego został zaproszony przez szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera na spotkanie do Brukseli. Spotkanie ma się odbyć 21 stycznia br.

Władysław Kosiniak-Kamysz ma zaproponować tego dnia (21 stycznia) inicjatywy, które sprawią że Polska nie ucierpi z powodu wątpliwości UE wobec praktyk obecnego rządu.

Najważniejszym elementem rozmów będzie rewizja budżetu UE, która została zapowiedziana na najbliższe miesiące. Kosiniak-Kamysz ma przedstawić propozycje dotyczące m.in. ochrony interesów rolników, przedsiębiorców i samorządów.

Spotkanie odbędzie się po debacie, którą Komisja Europejska ma zamiar przeprowadzić nad stanem polskiej demokracji i sytuacji kraju po wyborach i zwycięstwie PiS. Juncker zapewnia, że KE nie prowadzi medialnej nagonki na nasz kraj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • dunia 2016-01-08 21:17:09
    panie Kosiniak da Pan sokie na luz
  • nie draznic ludzi 2016-01-08 17:39:17
    Jakie ten Pan reprezentuje samorządy? Może angielskie, bo tam w wyniku jego działań najwiecej jest polskich pracowników majacych wpływ na obniżenie bezrobocia w Polsce.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA