REKLAMA

Kaczyński: droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do sukcesu

  • Autor: bad/PAP
  • 21 października 2017 14:20
Kaczyński: droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do sukcesu Droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do "sukcesu" - uważa lider PiS. Fot. twitter

Droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do "sukcesu"; nie chodzi tutaj o sukcesy naszych partii, chodzi o sukcesy Polski, chodzi m.in. o rozwój społeczny, o rozwój gospodarczy i o porządkowanie różnych dziedzin życia publicznego - powiedział w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński podkreślił, że Zjednoczona Prawica jest "ciągle razem" i idzie tą drogą, która została wybrana ponad dwa lata temu i która - według niego - prowadzi do "sukcesu".

- Nie chodzi tutaj o sukcesy naszych partii, chodzi o sukcesy Polski, chodzi o rozwój społeczny, o poprawę sytuacji społecznej, o rozwój gospodarczy, o porządkowanie różnych dziedzin życia publicznego - mówił prezes PiS. - Robimy to i z satysfakcją - a jednocześnie ogromną wdzięcznością - zauważamy, że to ma społeczne poparcie - zaznaczył Kaczyński.

Przekonywał również, że społeczeństwo rozumie i chce realizacji programu Zjednoczonej Prawicy. Według Kaczyńskiego obywatele uważają, że w Polsce "mamy rzeczywiście do czynienia z +dobrą zmianą+". - I ta dobra zmiana jest właśnie zmianą dla Polaków, dla wszystkich Polaków, niezależnie od tego, jakie mają poglądy polityczne, niezależnie od tego, gdzie mieszkają - czy w Warszawie, czy w jakimś mniejszym ośrodku, czy na wsi - jest po prostu zmianą dla narodu - dodał.

- Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że jesteśmy wdzięczni - wskazał Kaczyński.

Prezes PiS dziękował za to poparcie, bo - jak dodał - bez niego ugrupowanie rządzące nie byłoby w stanie wprowadzać zmian w Polsce.

Jarosław Kaczyński dodał, że nie jest tak by, to co czyni obóz rządzący, było doskonałe, żeby nie były potrzebne różnego rodzaju korekty; i te korekty będą dokonywane.

- Proszę pamiętać, że w naszych formacjach (PiS, Solidarna Polska, Polska Razem), w naszym obozie jest tak, że ważny jest ten cel, który odnosi się do społeczeństwa, odnosi się do narodu, odnosi się do Polski - powiedział lider PiS.

Dodał, że "wszelkiego rodzaju sprawy o charakterze personalnym, ambicje personalne chęci zajmowania różnych stanowisk - oczywiście mają miejsce, ale to jest drugo-, trzeciorzędne". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • CezaroLWS 2017-10-22 12:11:12
    Partia socjalistyczna nie może nazywać siebie prawicową (taka uwaga). To że ich główną wartością jest Kościół, a poparcie zbierają czczeniem poległych bohaterów, żołnierzy zwłaszcza, nie czyni ich prawicą. Hipokryzja, kto tu kim wyciera sobie mordę.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA