REKLAMA

Kaczyński: jeśli jesteś patriotą, głosuj na PiS

 • Autor: PAP
 • 22 października 2015 18:08
Kaczyński: jeśli jesteś patriotą, głosuj na PiS Na koniec swej wizyty w Radomiu Jarosław Kaczyński podpisał się pod "Kontraktem dla Radomia i Ziemi Radomskiej" (fot. facebook.com/pisorgpl)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził w czwartek (22 października) Radom. - Głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość jest głosowaniem dla Polski - przekonywał.

Kaczyński apelował do Polaków o "racjonalną decyzję" podczas wyborów, która ma doprowadzić do "rzeczywistej zmiany", a nie - jak zwrócił uwagę - do "chaosu". - Do chaosu prowadzi poparcie różnego rodzaju małych ugrupowań, które tylko i wyłącznie ten chaos będą wprowadzały - wyjaśnił. Zdaniem prezesa PiS nie "mają one społeczeństwu niczego do zaproponowania", a jeśli już to tylko "kontynuację tego, co jest - w jeszcze gorszej formie".

Głos na PiS to głos dla Polski

- Dlatego ten nasz apel musi być tak mocny, tak zdecydowany, bo to jest głosowanie dla Polski. Głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość jest głosowaniem dla Polski - apelował Kaczyński. Nawet jeśli ktoś nie podziela wszystkich idei naszej partii - kontynuował - to "jeśli jest patriotą", powinien głosować na PiS. Przekonywał również, że "każde inne rozwiązanie jest dzisiaj nieracjonalne".

PiS ma plan, jak wprowadzić dobrą zmianę - przekonywał Kaczyński. "Projekt całościowy, projekt, który będzie obejmował najróżniejsze działania nawzajem się umacniające, nawzajem się uzupełniające" - dodał. Jak tłumaczył obecny rząd nie ma "żadnego projektu, żadnego planu", bo prowadzi "politykę transakcyjną", czyli - jak wyjaśnił - taką, która sprowadza się do "zawierania różnego rodzaju układów z mocnymi grupami". "Celem jest władza dla władzy i korzyści z władzy płynących" - stwierdził lider PiS.

Kontrakt dla Radomia

Na koniec swej wizyty w Radomiu Jarosław Kaczyński podpisał się pod "Kontraktem dla Radomia i Ziemi Radomskiej". Kontrakt przewiduje m.in. modernizację linii kolejowej z Radomia do Warszawy, budowę z drogi ekspresowej nr 12 z Radomia do Piotrkowa Trybunalskiego i wydzielenie stolicy z Mazowsza.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (9 komentarzy)

 • Stanisław 2015-10-23 23:14:42
  MOŻE JESZCZE PAN KACZYŃSKI OBIECA RADOMIANOM PRZENIESIENIE STOLICY POLSKI DO RADOMIA. JAK NIE W TYCH WYBORACH TO PEWNIE W NASTĘPNYCH.
 • scoti 2015-10-23 14:03:20
  Prezio jeszcze nie rządzi , a już odebrał Polakom patriotyzm. Co dopiero będzie jak będą rządy PIS ? To już innych Polaków nie będzie .
 • Lucjan 2015-10-23 12:47:42
  To pomyłka w tekście. Miało być: jeśli jesteś idiotą głosuj na PIS :-D
 • Zasmucony 2015-10-23 10:44:05
  Smutno, ale przy tej kwalifikacji na patriotę, niestety nim nie będę.
 • amelie2 2015-10-23 10:28:51
  Znam "dokonania" Kaczyńskich w Spółce Telegraf i Porozumieniu Centrum. Tylko osoby o zachwianej psychice głosują na podobnych sobie, chorych na władzę osobników.
 • qwttre 2015-10-23 10:10:35
  prawda jest taka ,że jest to jedyna wiarygodna i uczciwa partia obecnie. Jedynie oni przez ostatnie 10 lat robili reformy i łapali złodziei na duża skale.
 • Pozdrawiam 2015-10-23 08:57:44
  Panie K. Jestem człowiekiem myślącym, chcę stabilnego rozwoju Polski. Z przykrością donoszę, nie będę głosował na pis.
 • irek 2015-10-22 18:48:39
  Panie Kłamczyński, poniewaz jestem patriotą to nigdy nie zaglosuje na pańską sektę nienawistnikow !
 • IQ 2015-10-22 18:31:02
  Tak, jestem patriotą i nie tylko werbalnie, ale nie zagłosuje na PiS. Bo jak można tak dzielic ludzi, jeśli nie jesteś z PiS to nie jesteś patriotą, to jest przedsmak tego co nas czeka po wyborach kiedy PiS dojdzie do rządzenia.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA