REKLAMA

Kaczyński: Polska chce iść drogą państw Unii Europejskiej

  • Autor: PAP/AT
  • 23 stycznia 2017 10:18
Kaczyński: Polska chce iść drogą państw Unii Europejskiej Polska powinna uczestniczyć w tym, co dzieje się na arenie europejskiej - powiedział prezes PiS (Jarosław Kaczyński, fot.wybierzpis.org.pl)

• Polska jako kraj powinna uczestniczyć w tym, co dzieje się na arenie europejskiej - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z działaczami partii.
• Chcemy iść drogą państw UE, gdzie istnieją przepisy o dekoncentracji mediów - podkreślił.

Fragmenty wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego zamieszczono na Twitterze PiS.

Lider PiS, który w weekend spotkał się z działaczami ugrupowania w Łodzi, Katowicach, Opolu i Wrocławiu podkreślił, że "objazdy, które teraz mają miejsce służą bliższemu poznaniu sytuacji w okręgach".

Kaczyński nawiązał też do działań związanych z wyborami samorządowymi, które odbędą się w 2018 r. Podkreślił, że PiS przykłada dużą wagę do wyborów samorządowych. Dodał, że struktura, która powstanie na te wybory powinna być zmotywowana. Zaznaczył, że zadania nowej struktury ds. wyborów są bardzo ważne.

Lider PiS zauważył, że w samorządach podejmowanych jest bardzo wiele decyzji dotyczących obywateli. "Samorządy są bardzo potrzebne, robią one dużo dobrego dla obywateli" - podkreślił Kaczyński.

"Chcemy iść drogą państw UE, gdzie istnieją przepisy o dekoncentracji mediów" - podkreślił. "Polska jako kraj powinna uczestniczyć w tym, co dzieje się na arenie europejskiej" - dodał lider PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA