REKLAMA

Kamiński: boję się tylko Boga, a do niego PiS-owi daleko

  • Autor: TM
  • 18 września 2015 09:52
Kamiński: boję się tylko Boga, a do niego PiS-owi daleko W wypowiedziach Jarosława Kaczyńskiego słyszę niezrozumienie Europy - powiedział Kamiński. Fot. premier.gov.pl

Boję się tylko Boga, a PiS-owi do niego bardzo daleko, dlatego na pewno nie boję się tych spotów - powiedział w Radiu ZET Michał Kamiński.

Kamiński stwierdził, że nie boi się kolejnych spotów Prawa i Sprawiedliwości. Podkreślił, że obawia się  ewentualnego zwycięstwa PiS-u w wyborach z racji silnej antyeuropejskości tej partii.

W wypowiedziach Jarosława Kaczyńskiego słyszę niezrozumienie Europy. Jeśli PiS wygra wybory, będziemy mieli najbardziej antyunijny rząd w Europie powiedział/

Kamiński stwierdził, że nie boi się kolejnych spotów Prawa i Sprawiedliwości. Fot. twitter.com

Przypomniał, że "tylko Antoni Macierewicz, o którym mówi się, że ma zostać ministrem obrony narodowej, namawiał Polaków, by głosowali przeciw wejściu Polski do Unii Europejskiej".

Minister w kancelarii premiera dodał, że tak, jak wtedy Antoni Macierewicz się mylił, tak teraz popełnia błąd zniechęcając Polaków do by głosowali przeciw wejściu Polski do Unii Europejskiej.

Pytany o uchodźców doradca premier Ewy Kopacz stwierdził, że "musimy leczyć przyczyny, a nie skutki".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kalisz Szczypiorno 2015-09-19 03:07:58
    Panie Kamiński mam dla Pana 3000 ton toksycznych odpadów chemicznych. Nikt nie chce tego za darmo zutylizować. Za pieniądze to kosztuje około 3 mln. zł. Dlaczego PRL Nowa wyrolowała moje miasto na tak duże pieniądze?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA