REKLAMA

Kancelaria Sejmu udostępniła obrady parlamentu na YouTube. Chwali się, że są w jakości HD

  • Autor: GP
  • 06 grudnia 2017 15:20
Kancelaria Sejmu udostępniła obrady parlamentu na YouTube. Chwali się, że są w jakości HD - Ruszyliśmy z transmisją obrad na naszym kanale na YT - chwalił się w sieci urzędnik Kancelarii Sejmu Andrzej Grzegrzółka (fot. pixabay.com)

Od 53. posiedzenia Sejmu VIII kadencji obrady i przemówienia posłów można śledzić w jakości HD w internecie na platformie YouTube.

Kancelaria Sejmu poinformowała w środę, że do dyspozycji obywateli oddano nową formę relacjonowania obrad Sejmu. 53. posiedzenie VIII kadencji, które zaczęło się właśnie w środę, było pierwszym, które można było oglądać w jakości HD na serwisie video YouTube.

Informacją dzielono się także w mediach społecznościowych, między innymi zaznaczał ją wpisem Andrzej Grzegrzółka z Centrum informacyjnego Sejmu.

- Ruszyliśmy z transmisją obrad na naszym kanale na YT - pisał urzędnik kancelarii na Twitterze. - Zachęcamy do korzystania! Jakość HD i w ogóle świetnie śmiga.

Do tej pory obrady plenarne i spotkania komisji w Sejmie można było oglądać w jakości SD na stronach Sejmu. Poszerzenie możliwości o kanał na YouTube jest zauważalnym podniesieniem jakości transmisji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA