REKLAMA

Kancelaria Sejmu zawiadomiła prokuraturę ws. sprzedaży w sejmowej restauracji alkoholu bez koncesji

  • Autor: PAP/JS
  • 11 października 2017 22:19
Kancelaria Sejmu zawiadomiła prokuraturę ws. sprzedaży w sejmowej restauracji alkoholu bez koncesji W poniedziałek (9 października), tygodnik "Wprost" podał, że w sejmowym barze sprzedawany jest alkohol bez koncesji. (fot. pixabay.com)

Kancelaria Sejmu wypowiedziała umowę firmie Movin Restauracje i zawiadomiła prokuraturę ws. sprzedaży bez koncesji alkoholu w sejmowej restauracji - poinformował dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

W poniedziałek (9 października), tygodnik "Wprost" podał, że w sejmowym barze sprzedawany jest alkohol bez koncesji. CIS poinformowało wówczas, że 25 września Kancelaria Sejmu otrzymała informację o sprzedaży alkoholu w jednej z restauracji znajdujących się na terenie Sejmu; zażądała jego wycofania z oferty i przedstawienia wyjaśnień przez restauratora.

W środę dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka poinformował, że Kancelaria Sejmu wypowiedziała umowę firmie Movin Restauracje, dodał, że zgodnie z zapisami kontraktu, obie strony obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

"Bezsprzeczne jest to, że ostatnie wydarzenia spowodowały utratę zaufania do naszego partnera oraz były poważnym naruszeniem warunków umowy. Niezbędne były pilne i zdecydowane działania" - stwierdził Grzegrzółka. "Kolejną reakcją Kancelarii Sejmu jest złożenie zawiadomienia prokuratury ws. sprzedaży alkoholu bez koncesji" - dodał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA