REKLAMA

Karczewski: Budżet na 2017 r. został uchwalony i skierowany do Senatu

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2017 09:45
Karczewski: Budżet na 2017 r. został uchwalony i skierowany do Senatu Moim obowiązkiem i obowiązkiem Senatu jest budżet rozpatrzyć - podkreślił Karczewski (fot. Stanisław Karczewski/twitter)

• Ustawa budżetowa na 2017 r. została uchwalona i przesłana do Senatu - poinformował podczas konferencji prasowej marszałek Senatu Stanisław Karczewski. 
• Jeśli dojdzie do porozumienia z opozycją na posiedzeniu plenarnym Senatu zostaną złożone wcześniejsze poprawki opozycji do tej ustawy - dodał.

"Jeżeli chodzi o budżet, to budżet został uchwalony, został skierowany do Senatu. Moim obowiązkiem i obowiązkiem Senatu jest budżet rozpatrzyć" - podkreślił Karczewski.

Przypomniał, że ustawą budżetową zajęła się już senacka komisja finansów. "Przed nami jest posiedzenie plenarne Senatu. Rozpoczynamy o godz. 9 rano 11 stycznia i rozpoczynamy od budżetu, od złożenia tych poprawek, jeśli oczywiście dojdziemy do porozumienia z opozycją" - zaznaczył marszałek.

Chodzi o złożenie podczas obrad plenarnych poprawek do budżetu proponowane wcześniej w Sejmie przez opozycję.

O godz. 14. ma dojść do spotkania marszałka Senatu z liderami partii parlamentarnych dot. rozwiązania kryzysu w Sejmie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA