REKLAMA

Karczewski: Do 6 stycznia nowe propozycje dot. pracy dziennikarzy w parlamencie

  • Autor: PAP/JS
  • 19 grudnia 2016 14:26
Karczewski: Do 6 stycznia nowe propozycje dot. pracy dziennikarzy w parlamencie Spotkanie marszałka Senatu z przedstawicielami mediów(fot. Stanisław Karczewski/twitter)

Do 6 stycznia zostaną zaprezentowane nowe propozycje dotyczące pracy dziennikarzy w parlamencie - poinformował marszałek Senatu Stanisław Karczewski po spotkaniu z przedstawicielami mediów.

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli dziennikarzy z Karczewskim ws. zmian dotyczących pracy dziennikarzy, jakie mają obowiązywać od nowego roku.

"Do 6 stycznia, do Święta Trzech króli obiecałem przedstawić nowe propozycje. Przedstawić do wszystkich redakcji, a później usiądziemy i będziemy rozmawiać o ostatecznych rozwiązaniach" - poinformował Karczewski po zakończeniu spotkania.

"Rozmawiałem z panem marszałkiem Kuchcińskim. Rozmawiałem dziś rano, rozmawiałem wczoraj. Pan marszałek Kuchciński podtrzymuje swoje zarządzenie" - powiedział Karczewski.

Jak zaznaczył, "zgodnie z zapisami konstytucji, zgodnie z obowiązującym prawem obrady dzisiejszych komisji, czyli prac parlamentarnych, będą możliwe do relacjonowania przez dziennikarzy".

"Jutro i pojutrze mamy posiedzenie Senatu, też będzie możliwość uczestnictwa w nim dziennikarzy. Natomiast to, czy zarządzanie pana marszałka będzie jutro o godz. 10 przedłużone czy nie, to jest pytanie do pana marszałka Kuchcińskiego" - powiedział Karczewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA