REKLAMA

Karczewski: Obrady Senatu przedłużone. Skończymy 7 grudnia

  • Autor: PAP/GP
  • 02 grudnia 2016 11:12
Karczewski: Obrady Senatu przedłużone. Skończymy  7 grudnia (fot.:twitter.com/StKarczewski)

• Marszałek Senatu Stanisław Karczewski poinformował w piątek, że obecne posiedzenie izby zostały wydłużone o dodatkowy jeden dzień - 7 grudnia.
• Porządek obrad został uzupełniony m.in. o nowelę ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

Senatorowie w piątek (2 grudnia) prace rozpoczęli od dokończenia rozpatrywania ustawy o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym. Ustawą zajmie się jeszcze senacka komisja. Karczewski powiedział, że głosowania nad tą ustawą zostaną przeprowadzone "w trybie późniejszym, w czasie późniejszym". "Poinformujemy kiedy" - powiedział Karczewski.

Czytaj: Ustawy o TK w Senacie. Co siedział?

Następnie marszałek Senatu przekazał, że decyzją Konwentu Seniorów obrady obecnego posiedzenia zostały wydłużone o dodatkowy jeden dzień - 7 grudnia.

Karczewski poinformował także o uzupełnieniu porządku obrad o nowelę niektórych ustaw w zakresie bezpieczeństwa i higieny służby; nowelę ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego; ustawę o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Bicznapis 2016-12-03 14:30:48
    W pierwszym rzędzie jak widać siedzą same sine nosy pisowskie ,zakłamana obłudna banda .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA