REKLAMA

Karczewski: potrzebujemy 43 proc. Jednopartyjny rząd

  • Autor: TM
  • 13 października 2015 09:18
Karczewski: potrzebujemy 43 proc. Jednopartyjny rząd Na pewno byłoby dobrze dla Polski, żebyśmy stworzyli rząd jednopartyjny - uważa Karczewski. Fot. facebook.com

Na pewno dobrze byłoby dla Polski, żebyśmy stworzyli rząd jednopartyjny. Nie chodzi o naszą wygodę, tylko skuteczne rządy - mówi w RMF FM szef sztabu PiS Stanisław Karczewski.

Zdaniem Karczewskiego "43 proc. wystarczy PiS na stworzenie samodzielnego rządu”.

Bez sporów wewnętrznych.

Jednopartyjny rząd na pewno będzie sobie lepiej radził i będzie lepiej dogadywał się z prezydentem”. Wtedy wyłączamy i eliminujemy spory wewnętrzne. Proszę zobaczyć, jak PSL rozmawia z PO. Oni są na skrajnych pozycjach - mówił

Poseł stwierdził, że "to nie jest marzenie".

"Szybciej iść do przodu"

Przede wszystkim taki cel, tak chcemy. Na pewno byłoby dobrze dla Polski, żebyśmy stworzyli rząd jednopartyjny - dodał Karczewski.

Może będziemy pierwszą partią polityczną, której to się uda. Bardzo byśmy chcieli, bo to naprawdę nie chodzi o naszą wygodę, to nie chodzi o nasze dobre samopoczucie, tylko chodzi o skuteczne, dobrze rządy. Jednopartyjny rząd na pewno będzie sobie lepiej radził, będzie lepiej dogadywał się z prezydentem, będziemy mogli szybciej iść do przodu - przekonywał szef sztabu PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA