REKLAMA

Karczewski: Wracamy do starych warunków pracy dziennikarzy w Sejmie

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2017 09:50
Karczewski: Wracamy do starych warunków pracy dziennikarzy w Sejmie Centrum Medialne w budynku "F" w Sejmie będzie działało (fot.pixabay.com)

• Prawo i Sprawiedliwość robi krok w tył i podjęło decyzję, że wracają stare warunki pracy dziennikarzy - powiedział na konferencji prasowej marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
• Nie zmieniamy tych warunków - dodał.

Poniedziałkowa konferencja marszałka Karczewskiego odbywa się w nowym Centrum Medialnym Sejmu w budynku "F".

"Rozmawiałem z dziennikarzami, przeprowadziłem wiele rozmów, rozmów indywidualnych, grupowych, były dwa duże spotkania, wszystkim tym dziennikarzom, szefom państwa redakcji bardzo dziękuję za przybycie, za obecność, za przedstawienie swoich opinii" - mówił dziennikarzom Karczewski.

"My robimy krok w tył, Prawo i Sprawiedliwość robi krok do tyłu i podjęliśmy decyzję, którą chciałem państwu przekazać, że wracamy do tych warunków, jakie były, tych warunków pracy dziennikarzy, jakie były, do starych warunków, nie zmieniamy tych warunków" - dodał.

Jak podkreślił, Centrum Medialne w budynku "F" będzie działało, funkcjonowało. "Tu będziemy mieli, mam nadzieję, lepsze warunki niż w Sejmie" - zaznaczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA