REKLAMA

Kidawa-Błońska: Wznowienie obrad nie wcześniej niż o godz. 11

  • Autor: pap/em
  • 12 stycznia 2017 10:19
Kidawa-Błońska: Wznowienie obrad nie wcześniej niż o godz. 11 Platforma omawia ewentualne dalsze kroki w sprawie protestu w Sejmie (fot. Fot. kidawa-blonska.pl

Sejm wznowi w czwartek (12 stycznia) obrady nie wcześniej, niż o godz. 11.00 - poinformowała dziennikarzy wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). Jak dodała, obrady zostały przesunięte na prośbę PO.

Posiedzenie Prezydium Sejmu odbędzie się o godz. 10.30, a Konwent Seniorów o 10.45.

Wcześniej planowano, że obrady zostaną wznowione o godz. 10.00.

W czwartek po godz. 8.30 w Sejmie zebrał się zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej, później planowane jest posiedzenie klubu PO. Platforma omawia ewentualne dalsze kroki w sprawie protestu w Sejmie.

Kidawa-Błońska była pytana o słowa szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego, który jest przekonany, że część opozycji sama opuści salę plenarną.

"Na pewno nie protestujemy dla zabawy, że mamy takie widzimisię, tylko stoimy na straży pewnych wartości" - podkreśliła. Wyjaśniła, że chodzi o wartości związane m.in. z wolnościami czy z prawem. Zapewniła, że będą one w Sejmie szanowane. "Mamy bardzo dużo zdrowego rozsądku i bardzo dużą odpowiedzialność" - podkreśliła Kidawa-Błońska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Polska się przebudziła! 2017-01-12 10:57:01
    Do Magegnac: Niech pozmykają na 10 lat posłów Platformy Obywatelskiej, gdyż walczą o Naszą "Demokrację" ,"Wolność" resztki godności osobistej Polaków. Będą pierwszymi więźniami polityczni po 1989roku, jesteśmy dumni z takich posłów, nowy rozdział historii chorego KPRM Beaty Szydło niewolników decyzyjnych Biura PiS przy Nowogrodzkiej . PSL to szmaty złodziejskie wspólnicy najczęstszych przestępstw z PiS afera gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na "B" mieszkalne gdzie właścicieli potraktowano jako niewolników bez żadnych praw, nie byli nawet stronami postępowania, okradli społeczeństwo z obrębów miast gdzie są rekompensaty finansowe za obniżenie wartości naszych budynków(nieruchomości)" złodziejska szajka przestępcza" .
  • Magegnac 2017-01-12 10:29:08
    Nie wątpię nie tyle w rozsądek, co spryt, natomiast wątpię w szczerość i dobrą wolęREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA