REKLAMA

Klub PiS stracił domenę. Na kppis.pl króluje ser

  • Autor: GP
  • 28 lutego 2017 09:59
Klub PiS stracił domenę. Na kppis.pl króluje ser Lider PiS Jarosław Kaczyński (fot.:pis.org.pl)

• Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości stracił w lutym domenę kppis.pl.
• Od niedawna można na niej przeczytać nie o politycznych dokonaniach posłów, a o kulinarnych zamiłowaniach nowego właściciela - Klubu Przyjaciół Pieczywa i Sera.

Jak doniósł we wtorek rano (28 lutego) portal niebezpiecznik.pl, pod dotychczasowym adresem witryny internetowej klubu parlamentarnego PiS zawitała nowa strona - Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera. Jest to najprawdopodobniej wynik nieuwagi administratorów strony z ramienia klubu, który zapomniał przedłużyć posiadanie domeny. Adres został zwolniony i trafił na wolny rynek.

Wedle ustaleń portalu zajmującego się bezpieczeństwem sieci, strona jeszcze w pierwszych dniach lutego relacjonowała działanie klubu PiS. W dniu 17 lutego można było ją kupić, a pod koniec miesiąca (28 lutego) każdy może sprawdzić na niej przepisy na kanapki.

Podstrona klubu w domenie Sejmu we wtorkowy poranek (około godziny 9.) przekierowywała już do strony partii, pis.org.pl.

Klub PiS to w Sejmie VIII kadencji najliczniejsza grupa w parlamencie, grupuje nie tylko posłów, ale i senatorów PiS, Polski Razem Jarosława Gowina i Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro. Formalnie te trzy partie tworzą obóz Zjednoczonej Prawicy będący zapleczem rządu. W wyborach w 2015 roku politycy wszystkich trzech partii kandydowali do Sejmu z list PiS.

W lutym domenę kppis.pl przejął entuzjasta kulinariów, źródło: kppis.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Zofia lat 82 2017-02-28 16:33:42
    Nie opłacili domeny bo przecież te drobne, otrzymywane z dotacji na działalność partyjną w Sejmie, nie wystarczają by opłacić domeny. Oj biedni ci partyjniacy ;-)
  • piekarczyk 2017-02-28 12:52:33
    A ja nie wiedziałem gdzie szukać przepisu na chleb domowej roboty.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA