REKLAMA

Kolejne kłopoty PSL. Kandydatka zatrzymana przez CBA

  • Autor: TM
  • 14 września 2015 11:27
Kolejne kłopoty PSL. Kandydatka zatrzymana przez CBA CBA zatrzymało Małgorzatę S. podczas próby przyjęcia łapówki. Fot. youtube.com

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś rano Małgorzatę S. podczas próby przyjęcia łapówki - dowiedziało się nieoficjalnie Radio ZET.

Kandydatka PSL do Senatu została zatrzymana przez CBA.

Małgorzata S. jest dyrektorem powiatowego urzędu pracy w Kielcach oraz radną sejmiku województwa świętokrzyskiego.

Rzecznik CBA Jacek Dobrzyński potwierdził zatrzymanie kobiety.

Czynności są realizowane w trybie "niecierpiącym zwłoki". Ten tryb oznacza, że CBA zatrzymało kobietę na gorącym uczynku, w trakcie operacji specjalnej.podczas próby przyjęcia łapówki - powiedział Dobrzyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Artur R. 2015-09-14 15:29:25
    Będąc kandydatką do Senatu z PSL, a w swojej okolice na tak wysokim stanowisku, czyli pracownikiem powiatowego urzędu pracy w Kielcach oraz radną sejmiku woj. świętokrzyskiego, to wcale taki uczynek nie wzbudza zdziwienia, bo większość pracowników na wysokich stanowiskach, a nawet każdy przyjmuję tzw. ŁAPÓWKĘ od osób chcących się zakwalifikować np. do pracy, na wizytę u lekarza i wypisanie wniosku do komisji, lepsze stopnie własnego dziecka w szkole i dużo innych rodzaju, bo chętnych na przyjęcie takich łapówek jest w chwili obecnej w Polsce pomimo wysokiego własnego zarobku, ogromna ilość, nawet ludzi mających własne firmy.
  • Uczciwa Polka 2015-09-14 13:54:08
    Co za ludzie... "Kandydatka PSL do Senatu - przyłapana na próbie przyjęcia łapówki." Jeszcze mają za mało pieniędzy?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA