REKLAMA

Kolizja samochodu z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem

  • Autor: PAP/JS
  • 25 stycznia 2017 20:10
Kolizja samochodu z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem Antoni Macierewicz (fot.mon.gov.pl)

• Samochód z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem uczestniczył w zderzeniu kilku pojazdów na drodze krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym - poinformował toruński radny PiS Karol Wojtasik.
• Na miejscu jest kilkanaście zastępów straży pożarnej, a ruch jest utrudniony.

"Minister Obrony Narodowej przesiadł się do innego samochodu i odjechał. Z tego co wiem, nic mu się nie stało" - powiedział  Wojtasik.

Minister Macierewicz wracał z sympozjum "Oblicza dumy Polaków", które organizowane było w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Rzecznik kujawsko-pomorskiej straży pożarnej st. kpt. Arkadiusz Piętak podał, że w kolizji uczestniczyło 8 samochodów, w tym dwa z kolumny żandarmerii wojskowej. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jednym z poszkodowanych jest osoba z ministerialnej kolumny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • producent mgły 2017-01-25 20:56:54
    No, jasne , ze była sztuczna mgła, a łodzie podwodne śledziły ministra na peryskopach . Szkoda ohh, jaka szkoda a już myślałem, że opatrzność, ale co tam kiedyś mgła opadnie i się stanie, co winno się stać już setki razy, czego mu szczerze życzę.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA