REKLAMA

Komisja regulaminowa za odrzuceniem wniosku o przywrócenie Szczerby do obrad Sejmu

  • Autor: PAP/JS
  • 16 grudnia 2016 19:07
Komisja regulaminowa za odrzuceniem wniosku o przywrócenie Szczerby do obrad Sejmu Michał Szczerba na mównicy sejmowej (fot. Michał Szczerba/twitter)

• Sejmowa komisja regulaminowa zarekomendowała Prezydium Sejmu odrzucenie wniosku posła PO Michała Szczerby o przywrócenie go do udziału w obradach.
• Za negatywną opinią ws. wniosku było 9 posłów, a przeciwnego zdania było 8 - poinformował po posiedzeniu komisji Szczerba.

Polityk został wykluczony z obrad decyzją marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego po tym, jak podczas głosowania nad projektem budżetu wszedł na mównicę z kartką z napisem: "Wolne media w Sejmie", którą umieścił na pulpicie, i zabrał głos w sprawie planowanych zmian obsługi przez media prac Sejmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Marian 2016-12-18 00:46:42
    To zwykły Awanturnik,który zrobił to co mu kazali,nie reagując na przywołania do porządku przez Marszałka wywiesza na mównicy jakieś hasła i zaczyna przedstawienie w Sejmie!!!A z drugiej strony skąd oni mieli kartki z hasłami ,chorągiewki itd. jak również zapowiedział to europoseł PO Lewandowski:-"Parlament Europejski patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy" Miał na myśli te PROWOKACJE ,gdzie KODziarze z PONowoczesnej mają być AKTYWNI :- wyzywać,hałasować, zaczepiać, prowokować-SPRAWIĆ WRAŻENIE WIELKICH ZAMIESZEK w POLSCE i ŁAMANIE DEMOKRACJI i pokazać to UE!???? Dziwne to zamieszki ,gdzie udział bierze tylko opozycja PO-N!!!!.Dobrze że choć Policja ochrania i zabezpiecza przed DEWASTOWANIEM MIENIA!!!. Wszystko wskazuje na zaplanowane działanie o czym mówi Lewandowski!???... PiS musi zebrać cały materiał i zgłosić do PE o Notoryczne Nadużywanie Prawa i łamanie Wszelkich Standardów Demokracji w Polsce przez PONowoczesną!!!!!!!!!
  • Tom 2016-12-16 21:34:33
    Czy to jest Normalne!?No czysty Pajac,jak i całe PONowośmieszna!!!! To jest jawne łamanie PrawaJak to Schetyna by skomentował:- CH-J D-PA i KAMIENI KUPA","PAŃSTWO TEORETYCZNE" i zakończę słowami SZOGUNA:- " ŁĄCZĘ SIĘ w BULU i NADZIEJI" jak "WALNIE się DECHĄ" to może zmądrzeją!???????REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA