REKLAMA

Komorowski o raporcie otwarcia: Mogliśmy napisać nie gorszy raport po poprzedniej prezydenturze

  • Autor: AT
  • 24 listopada 2015 12:05
Komorowski o raporcie otwarcia: Mogliśmy napisać nie gorszy raport po poprzedniej prezydenturze - Moglibyśmy napisać nie gorszy, a na pewno bardziej wstrząsający raport o tym, co zastała moja ekipa w 2010 r. (Bronisław Komorowski, fot.prezydent.pl/Eliza Radzikowska-Białobrzewska)

Bronisław Komorowski odniósł się do tzw. raportu otwarcia po jego prezydenturze, przygotowanym przez współpracowników prezydenta Andrzeja Dudy. - Mogliśmy napisać nie gorszy raport po prezydenturze śp. Lecha Kaczyńskiego - powiedział.

- Jest coś szalenie niepokojącego w próbie dyskredytowania poprzednika, przez obecnie sprawujących władzę w Kancelarii Prezydenta. Bo świadczy to o jakimś nie tylko złym stylu uprawiania polityki, ale o złym zamiarze. Dyskredytowanie, oplucie, mimo że kampania dawno się skończyła. Ja powiem tak: moglibyśmy napisać nie gorszy, a na pewno bardziej wstrząsający raport o tym, co zastała moja ekipa w 2010 r. Ale doszliśmy do wniosku, że nie wypada - powiedział Komorowski "Wirtualnej Polsce"

Były prezydent odniósł się także do sprawy "ogołocenia" willi w Klarysewie.

- To kłamliwy, politycznie motywowany, wymysł osób z nowej Kancelarii Prezydenta. Wszystkie działania były podejmowane zgodnie z przepisami - wyjaśnił Komorowski w wp.pl.

Dodał, że nie rozumie dlaczego poprzednia kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie tylko "nie inwestowała żadnych pieniędzy w Klarysew, ale również wpychała niepotrzebne meble i sprzęty do magazynów, bo nie miała odwagi ich skasować".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • joantek 2015-11-24 13:44:44
    może dlatego nie miała odwagi ich skasować (mebli) bo kosztowały miliony złotych? a że pewnie zostały sprzedane za ułamek ceny... ahh czuję w sercu bul słuchając p. Komorowskiego.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA