REKLAMA

Konferencja Kaczyńskiego: Lider PiS zabierze głos w ważnej sprawie

  • Autor: GP/PAP
  • 18 października 2016 09:10
Konferencja Kaczyńskiego: Lider PiS zabierze głos w ważnej sprawie O 11.30 Jarosław Kaczyński, lider PiS na Nowogrodzkiej wypowie się w ważnym temacie, zapowiada rzecznik PiS. (fot.:pis.org.pl)

• Beata Mazurek, rzecznik prasowa PiS zapowiedziała konferencję Jarosława Kaczyńskiego.
• Spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie, w siedzibie PiS we wtorek (18 października).
• Z wypowiedzi Beaty Mazurek wynika, że Kaczyński zajmie stanowisko w jednym z kluczowych tematów debaty publicznej.

Beata Mazurek w TVN 24 zapowiedziała, że Jarosław Kaczyński we wtorek (18 października) o 11.30 rozwieje wątpliwości w jednym z najważniejszych tematów, który elektryzuje opinię publiczną w Polsce. Wystąpienie lidera PiS będzie miało miejsce w siedzibie partii na Nowogrodzkiej w Warszawie.

- Mam nadzieję, że (konferencja - przyp. red.) spełni oczekiwania wielu ludzi - mówiła polityk dziennikarzom. - Mam nadzieję,że to, co powie Jarosław Kaczyński spełni oczekiwania w zakresie rozwiązania problemów, przed którymi stoją. To rozwiązanie problemu, którym od jakiegoś czasu żyją media i Polacy.

Dopytywana o konkrety nie potwierdziła czy Kaczyński będzie mówił o aborcji. Dodawała tylko, że aborcja nie jest tematem wywołanym przez PiS. Odrzucony projekt w Sejmie był propozycją obywatelską.

Czytaj: Lider PiS wypowiedział się o CETA. Co proponuje Jarosław Kaczyński?

- Nie chcemy wojny światopoglądowej i nie chcemy, żeby PiS-owi temat aborcji był przypisywany. Aborcja to z jednej strony Ordo Iuris, który zostawiło temat na boku, a z drugiej organizacje lewicowe, a nie PiS - ucinała rzecznik prasowa partii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA