REKLAMA

Konflikt w PO. Kidawa-Błońska uderza w Schetynę

  • Autor: TM
  • 21 października 2015 10:08
Konflikt w PO. Kidawa-Błońska uderza w Schetynę Politycy PO mają wolność wypowiedzi, ale recenzowanie sztabu jest nie na miejscu – uznała Kidawa-Błońska. Fot. youtube.com

Marszałek Sejmu skrytykowała słowa Grzegorza Schetyny. Szef MSZ nie powinien na kilka dni przed wyborami tak surowo oceniać partyjnej kampanii - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska w radiowej "Trójce".

Krytyczne słowa Grzegorza Schetyny były niepotrzebne, zwłaszcza na tym etapie kampanii - ocenia marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

Nowy szef partii?

Szef MSZ ostatnio krytycznie wypowiedział się o sztabie Platformy Obywatelskiej, sugerował też wybory nowego szefa partii tuż po wyborach parlamentarnych.

Marszałek Sejmu mówiła w radiowej "Trójce", że większość działaczy PO jest teraz skupiona na wyniku wyborczym.

"To nie było potrzebne"

Dodała, że nie zna nikogo w partii, kto by rozmawiał o tym co będzie po wyborach. Ponadto, jak mówiła, każdy, kto nie pracował w sztabie, uważa, że lepiej poprowadziłby kampanię.

Takie uwagi nie były potrzebne. Wprawdzie politycy PO mają wolność wypowiedzi, ale recenzowanie sztabu jest nie na miejscu, tym bardziej, że kampania wyborcza jest na ostatniej prostej - dodała Kidawa-Błońska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • SGGW 2015-10-21 11:19:36
    Pani Małgorzato. Jest pani inteligentną i uczciwą osobą z pięknej rodziny. Proszę przejść do innej partii.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA