REKLAMA

Kongres 590: Premier Szydło rozpoczęła wizytę na Podkarpaciu

  • Autor: PAP/MN
  • 17 listopada 2016 11:18
Kongres 590: Premier Szydło rozpoczęła wizytę na Podkarpaciu Premier Szydło przed tablicą upamiętniającą minister rozwoju regionalnego Grażynę Gęsicką. (fot. Twitter)

• Od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą minister rozwoju regionalnego Grażynę Gęsicką premier Beata Szydło rozpoczęła w czwartek (17 listopada) wizytę na Podkarpaciu.
• Tablica znajduje się na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko.

Gęsicka zginęła w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. Była posłem Prawa i Sprawiedliwości z okręgu rzeszowskiego.

W czwartek premier Szydło wraz z prezydentem Andrzejem Dudą weźmie udział w otwarciu Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa. Głównym celem kongresu, który potrwa do piątku, ma być wymiana idei i doświadczeń przedstawicieli środowisk, które mają wpływ na rozwój gospodarki i przedsiębiorczości.

Do Jasionki, oprócz najważniejszych przedstawicieli władz, przyjadą również reprezentanci największych polskich i zagranicznych firm, m.in. PKO BP, PZU, PGNiG, Asseco, CD Projekt, Google, Inglot, Intel, Orange, Pratt & Whitney.

Natomiast wczesnym popołudniem w czwartek premier Szydło spotka się z nauczycielami w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA