REKLAMA

Koniec audytu otwarcia w ABW

  • Autor: PAP/JS
  • 03 marca 2016 16:37
Koniec audytu otwarcia w ABW Audyty we wszystkich służbach specjalnych zapowiedział w listopadzie minister, koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński (fot.abw.gov.pl)

• Zakończył się audyt otwarcia w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - dowiedziała się PAP w ABW.
• Agencja nie informuje jednak o jego wynikach.

Audyty we wszystkich służbach specjalnych zapowiedział w listopadzie minister, koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Miały potrwać do końca lutego.

"Zespół kontrolny do spraw przeprowadzenia kontroli doraźnej w zakresie wybranych aspektów funkcjonowania niektórych jednostek organizacyjnych ABW w latach 2007-15 zakończył prace w planowanym terminie. Jednak Agencja, z uwagi na niejawny charakter kontroli, nie może podawać do publicznej wiadomości szczegółów związanych z treścią dokumentu pokontrolnego" - poinformowało PAP biuro prasowe ABW.

O tym, czy zakończyły się audyty w wojskowych służbach, nie informuje MON. Rzecznik prasowy resortu obrony Bartłomiej Misiewicz podkreślił, że w Służbie Wywiadu Wojskowego kontrole mogą być zlecane przez szefa SWW, ale są to wewnętrzne działania i nie informuje o nich. Również ustalenia takich ewentualnych kontroli są niejawne - przypomniał rzecznik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA