REKLAMA

Konwencja Nowoczesnej do obejrzenia w internecie

  • Autor: GP/PAP
  • 12 września 2016 11:28

• Niedzielna (11 września) konwencja programowa Nowoczesnej była transmitowana na żywo w internecie.
• Partia zapis spotkania umieściła następnie na serwisie YouTube.
• Hashtag "#lepszapolska", którym Nowoczesna obsługiwała konwencję został użyty w dzień spotkania ponad 800 000 razy.

Nagrywana na żywo w niedzielę (11 września) konwencja partii opozycyjnej Ryszarda Petru jest do oglądana w internecie. Partia zapis całej, półtoragodzinnej konwencji zamieściła na serwisie video YouTube.

Partia w czasie konwencji pokazała swoje główne pomysły programowe dla Polski. Akcentowano, że jako pierwsza partia opozycyjna Nowoczesna ma program. Platforma Obywatelska przygotowuje swoje nowe pomysły w ramach konsultacji Klubów Obywatelskich od początku roku. Partia Grzegorza Schetyny ma program zaprezentować na konwencji w drugiej połowie września.

Niedzielne spotkanie Nowoczesnej nie obyło się bez poważnych deklaracji politycznych. Ryszard Petru mówił:

- Jestem przekonany, że wygramy kolejne wybory. Odsuniemy szkodników od władzy. Dziś mogę wam wszystkim w Polsce obiecać, że gdy nadejdzie ten dzień postawimy przed Trybunałem Stanu prezydenta Andrzeja Dudę i premier Beatę Szydło. Postawimy ich za łamanie konstytucji. Nie może być równych i równiejszych. Nie może być pobłażania dla tych, którzy popełniają przestępstwa, także wtedy, gdy sprawują najwyższe stanowiska w państwie - deklarował.

Konwencję partii badano i monitorowano w Internecie. Profil politykawsieci.pl na Twitterze referował:

- Maksymalny zasięg hasztagu #lepszapolska wyniósł w niedzielę 812 tysięcy osób i 1135 wzmianek w sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • olo 2016-09-12 12:04:47
    Przypadkowo trafiłem wczoraj na Youtubie na transmisję "live" wiecie ile było widzów? ;) 46 łącznie ze mną... Nie pomyliłem się, czterdziestusześciu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA