REKLAMA

Konwencja: PiS zaprezentuje nowe propozycje dla Polaków

 • Autor: PAP/AT
 • 13 kwietnia 2018 08:30
Konwencja: PiS zaprezentuje nowe propozycje dla Polaków 14 kwietnia odbędzie się konwencja PiS (fot.wybierzpis.org.pl)

W sobotę (14 kwietnia) odbędzie się konwencja PiS, podczas której partia podsumuje dwa lata swych rządów oraz nakreśli założenia programowe na kolejne lata.

W sobotę odbędzie się w Warszawie konwencja PiS z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. PiS podsumuje dwa lata swych rządów; nakreśli też założenia programowe na kolejne lata.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, został spytany w radiowych Sygnałach Dnia, czy konwencja PiS to początek kampanii samorządowej. "W pewnym sensie tak. Chcemy podsumować, pokazać i przypomnieć to, co zrobiliśmy przez dwa lata" - odparł. "Konwencja na pewno będzie bardzo interesująca; skromna, ale bardzo treściwa. W jej trakcie zostaną zaprezentowane nowe propozycje dla Polaków" - zadeklarował.

Marszałek Senatu zapowiedział, że w jej trakcie "padną nowe propozycje".

Dodał, że konwencja zapoczątkuje też objazd polityków PiS po Polsce. "W niedzielę (15 kwietnia) ja będę w Tomaszowie Mazowieckiem, ale jeszcze w sobotę będę przyjmował premiera Mateusza Morawieckiego w moim okręgu wyborczym. (Premier) Będzie w Grójcu, później u mnie, w moim mieście, w Nowym Mieście nad Pilicą" - mówił Karczewski.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br. W wyborach wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (9 komentarzy)

 • Eugeniusz 2018-04-15 22:19:29
  Chętnie skorzystało by wielu z przekształcenia użytkowania wieczystego w prawo własności, na takich ulgach i zasadach jakich skutecznie doświadczyła tego Rodzina Kaczyńskich. Innych wnioski leżą latami, ustawy się zmieniają (podobno na lepsze), a własności jak nie ma tak nie ma, lub każą płacić... kilkadziesiąt razy (proporcjonalnie) więcej niż to wyliczyli Kaczyńskim w Warszawie. Gdzie tu "prawo"? A nie widział Ktoś przypadkiem "sprawiedliwości"?
 • :-) 2018-04-13 14:28:15
  Do Jolkajolka: Ci co chcą pracować wyjeżdżają z Polski, ci co nie chcą dostają na flachę i zagrychę jako zapłatę za głosowanie na PIS. Do tego, wbrew interesowi państwa wcześniejsza emerytura - nie dziwota że bezrobocie małe.
 • Jolkajolka 2018-04-13 14:05:54
  Do reality szoł: i 500 stówek na rękę co miesiąc to też nieprawda...I 4 % bezrobocie tez nieprawda i zatrzymanie przynajmniej częściowe wypływu miliardów zł z Polski też nieprawda? PiSowskie oszołomy .....
 • reality szoł 2018-04-13 11:27:01
  Pislamskie propozycje to kłamstwo, oszustwo i obłuda.To propaganda dla ciemnego pisowskiego ludu.
 • WoWa 2018-04-13 11:09:44
  Do Cyklop28: Oczywiście chodzi Panu Karczewskiemu o Prawdziwych Polaków w przeciwieństwie do Polaków i Polaków gorszego sortu.
 • Cyklop28 2018-04-13 10:34:37
  Zanim pytanie, najpierw cytata z wypowiedzi pana marszałka Senatu, St. Karczewskiego : "Konwencja na pewno będzie bardzo interesująca; skromna, ale bardzo treściwa. W jej trakcie zostaną zaprezentowane nowe propozycje dla Polaków" - zadeklarował." Pytanie: A czy teksty przemówień, wystąpień i uchwał zostały już uzgodnione z UE oraz ambasadami zaprzyjaźnionych państw? Chodzi o to, czy takie sformułowanie: "propozycje dla Polaków", gdy mamy innych współmieszkańców "tego kraju", nie zostaną potem zakwestionowane, jak ustawy o nowelizacji IPN oraz reformie sądownictwa i trzeba będzie się z nich wycofywać?
 • Polski patriota 2018-04-13 10:04:24
  to znów tania kiełbasa wyborcza dla kretynow, bo tylko debile oddaja swoja i swoich bliskich wolnośc za 500 cos tam, to niech sobie bolszewia sama wciska sobie.
 • :-) 2018-04-13 09:31:14
  PIS znowu będzie kłamał narodowi przed wyborami. Tym razem przed samorządowymi. Z tego samego powodu oskarżają teraz polityków opozycji i odgrzewają spektakl smoleński. Kłamią ale zanim wszystko się wyjaśni, będzie po wyborach.
 • WoWa 2018-04-13 09:10:57
  Dlaczego opozycja nie przedstawi swoich propozycji ? Chciałbym mieć wybór.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA