REKLAMA

Kopacz chce debaty z Szydło. "Prezes nie podjął rękawicy"

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 08:28
Kopacz chce debaty z Szydło. "Prezes nie podjął rękawicy" Propozycja debaty wyszła ze strony PO już kilka tygodni temu – przypomniał Tomczyk. Fot. facebook.com

Premier Ewa Kopacz chętnie weźmie udział w debacie z Beatą Szydło – zapewnił w radiowej "Jedynce" rzecznik rządu Cezary Tomczyk.

Cezary Tomczyk tłumaczył, że PO nie unika rozmowy z PiS. Jak mówił gość "Jedynki", propozycja debaty wyszła ze strony Platformy już kilka tygodni temu.

"Będziemy debatować z Beatą Szydło"

Była ona co prawda skierowana do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ale jeśli on nie chce podjąć rękawicy, to będziemy debatować z Beatą Szydło - wyjaśnił polityk PO.

Kiedy debata?

Problemem jest teraz data telewizyjnej konfrontacji. Cezary Tomczyk podkreślił, że 16 października Ewa Kopacz będzie przebywała w Brukseli na unijnym szczycie.

Trudno było oczekiwać, żeby prezes Rady Ministrów organizowała sobie wtedy czas na debatę. Oczywiście jest ona ważna, ale dużo ważniejsze dla nas jest rządzenie i podejmowanie słusznych decyzji w imię polskiej racji stanu - tłumaczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA