REKLAMA

Kopacz: głos oddany na Petru zwiększa szanse PiS, tego byśmy nie chcieli

  • Autor: PAP
  • 19 września 2015 17:15
Kopacz: głos oddany na Petru zwiększa szanse PiS, tego byśmy nie chcieli Ewa Kopacz. Fot. Platforma Obywatelska RP (Creative Commons)

Głos oddany na Ryszarda Petru, to zwiększenie szans dla PiS-u - tak szefowa PO premier Ewa Kopacz odniosła się w sobotę do pytania dziennikarzy o przedstawione tego dnia przez Nowoczesną propozycje programowe.

"Dzisiaj tylko i wyłącznie znając z relacji założenia programowe partii Ryszarda Petru - nie partii, na razie stowarzyszenia - mogę powiedzieć tylko jedno: dzisiaj głos oddany na Ryszarda Petru, to zwiększenie szans dla PiS-u, a tego byśmy nie chcieli" - podkreśliła szefowa rządu.

Główne elementy programu Nowoczesnej, przedstawionego w sobotę na warszawskiej konwencji programowej tego ugrupowania przez Ryszarda Petru to PIT, CIT i VAT po 16 proc. Trzy zasady, wokół których zbudowany jest program Nowoczesnej, to: wolność, sprawiedliwość i przejrzystość.

Czytaj także:
Nowoczesna przedstawiła program podatkowy trzy razy 16

Premier Ewa Kopacz wzięła w sobotę udział w II Festiwalu Zespołów Dziecięcych na warszawskim Bemowie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • prorok 2015-09-20 10:28:10
    Zbliżające się tęgie wyborcze lanie, to będzie wielka przykrość, ale nie będzie ono zasługą Petru lecz samej PO, gdyż po owocach ich poznacie, jak oznajmia Pismo.
  • BAD MF 2015-09-19 21:17:08
    Pani Premier, po tym co Pani pokazala. calkowity brak jakiejkolwiej wizji poza calkowicie nieudanymi probami utrzymania sie przy wladzy za pomoca populistycznych i szkodliwych decyzji (vide chocby w gornictwie), z przyjemnoscia zaryzykuje nawet glos zwiekszajacy szanse PiS ...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA