REKLAMA

Kopacz: PiS zgotuje nam piekło

  • Autor: AT
  • 21 października 2015 09:30
Kopacz: PiS zgotuje nam piekło - To, co PiS zawarło w projekcie swojej konstytucji, to zamach na naszą wolność obywatelską - twierdzi Ewa Kopacz (fot.facebook.com/Ewa-Kopacz)

- Pomysły PiS-u są prezencikami na wybory, które znikną po 25 października - uważa premier Ewa Kopacz.

Ewa Kopacz w "Poranku TOK FM" przekonuje, że to, co Prawo i Sprawiedliwość zawarło w projekcie swojej konstytucji, to "zamach na naszą wolność obywatelską".

- Dzisiaj ludzie nie pamiętają tego, co robił Kaczyński i jego partia wtedy, kiedy rządzili. Dzisiaj ludzie przypominają sobie po tych jego występach i zapowiedziach. A jego zapowiedzi są straszne: jedną ręką Kaczyński rozmnaża 1 bilion złotych. To przeraża - skomentowała premier. - Oni mogą nam zgotować niezłe piekło - podkreśliła na antenie radia "TOK FM".

Kopacz podkreśla, że pomysły PiS-u są tak naprawdę "prezencikami na wybory, które znikną" po 25 października. - To tak jak w promocjach - promocje w sklepach trwają krótko. I taką promocją jest właśnie program PiS-u - poinformowała w "Poranku TOK FM"

Według premier pomysły PiS-u są wyborczym kłamstwem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • pliszka 2015-10-21 10:12:35
    Wyborcami PiS'u są tacy naiwniacy, którzy kochają baśnie i oszustwa zakropione pseudo-patriotycznym sosem. Dlatego tak uważnie wsłuchują się w żydowskie baśnie-oszustwa, jakie wciskają im funkcjonariusze państwa watykańskiego i inni koszerni oszuści, jak np. Kaczor.
  • janka 2015-10-21 10:00:34
    to juz jest chore co wyrabia PO, zamiast zając się naszymi sprawami!!!!teraz zajmują eis wyimaginowanymi historiami!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA