REKLAMA

Kopacz: zła twarz PiS-u

  • Autor: PAP
  • 16 września 2015 16:53
Kopacz: zła twarz PiS-u Ewa Kopacz: PiS to partia antyeuropejska

Ksenofobię, dążenie do kłótni i poszukiwanie wrogów zarzuciła politykom PiS-u premier Ewa Kopacz.

- PiS pokazało prawdziwą twarz: partii antyeuropejskiej, ksenofobicznej, wiecznie dążącej do kłótni i szukania wrogów - mówiła w środę w Sejmie premier Ewa Kopacz w reakcji na wcześniejszą wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w debacie nad informacją rządu o kryzysie migracyjnym.

- Słowami pana prezesa, PiS, w okresie kampanii wyborczej, na pięć tygodni przed wyborami, pokazało prawdziwą twarz, partii antyeuropejskiej, ksenofobicznej, wiecznie dążącej do kłótni i szukania wrogów. To jest pierwsza zapowiedź, tak to jest pierwsza zapowiedź wyprowadzenia Polski z UE i to Polacy powinni wiedzieć - powiedziała szefowa rządu.

Dodała, że Polacy nie mogą "zaprezentować się w Europie jako ludzie, którzy chcą się ogrodzić murem, mówić: >>jesteśmy samowystarczalni, jesteśmy sami dla siebie i kochamy samych siebie<<".

- Pan prezes wymieniał, że najważniejsza jest rodzina, najbliżsi, potem dopiero obywatele. Myślę, że zapomniał po drodze powiedzieć o partii, swojej partii, którą kocha nad życie i bardziej niż cały naród - powiedziała Kopacz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA