REKLAMA

Korwin-Mikke chce upomnienia Czarneckiego

  • Autor: www.parlamentarny.pl (Gabriel Paździor))
  • 08 października 2015 12:36
Korwin-Mikke chce upomnienia Czarneckiego Janusz Korwin-Mikke.

Lider partii KORWiN skrytykował procedowanie posiedzenia Parlamentu Europejskiego przez Ryszarda Czarneckiego z PiS. Janusz Korwin-Mikke nie został dopuszczony przez Czarneckiego do głosu.

W czasie posiedzenia polski polityk chciał zabrać głos. Ryszard Czarnecki odmówił mu prawa do wypowiedzi, powołując się na procedurę parlamentarną. Mikke uważa, że zrobiono to wbrew regulaminowi izby. W związku z tym zapowiedział wniesienie skargi do Prezydium PE.

 - Nie udzielono mi głosu, bo w Polsce trwa kampania wyborcza. Jak pokażę, że przemawiam ostro w PE to będzie kompromitacja naszego kraju - ironizował Janusz Korwin-Mikke, mówiąc jak jego oponenci interpretowaliby jego wypowiedź.

Polityk poruszył i inne tematy. Mówił, w wypowiedzi zamieszczonej na serwisie YouTube, o UE jako o gnijącym ciele, na które już zaczynają wchodzić pasożyty. Krytykował wypowiedź króla Hiszpanii Filipa VI. Pozwolił sobie na mocne określenie obecnej polityki UE wobec kryzysu imigracyjnego.

 Sesja PE poświęcona była karze śmierci w Europie i na świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Zunrin 2015-10-08 15:41:48
    Nie no, ewidentny błąd Czarneckiego. Teraz gimbaza zaleje neta memami i demotami, jak to blokują niewygodnego JKM-a, bo mówi prawdę...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA