REKLAMA

Korwin-Mikke i Wipler przeciw imigrantom

  • Autor: WGK
  • 25 września 2015 15:33
Korwin-Mikke i Wipler przeciw imigrantom Prawicowy tandem przeciw imigrantom (fot. TVN24)

Europoseł Janusz Korwin-Mikke i poseł Przemysław Wipler w sobotę w Katowicach wezmą udział w antyimigranckiej manifestacji. Początkowo miały być dwie, ale partia Korwin zrezygnowała z organizacji swojej.

Jak informuje Dziennik Zachodni obaj politycy i inni przedstawiciele partii "przyłączą się do marszu przeciw imigrantom organizowanego przez środowiska prawicowe, w tym Młodzież Wszechpolską".

Wielką manifestację antyimigracyjną organizują w sobotę w Katowicach środowiska prawicowe, m.in. Młodzież Wszechpolska. Jej uczestnicy przejdą z pl. Sejmu Śląskiego pod pomnik Powstańców Śląskich przy katowickim rondzie. Marsz odbędzie się pod hasłem "Stop imigrantom - godne życie i praca w Polsce dla Polaków". Na portalu społecznościowym Facebook udział w wydarzeniu zadeklarowało ok. 30 tys. osób. Natomiast katowicki magistrat, do którego zgłoszenie o marszu wpłynęło, otrzymał informację, że uczestników będzie tylko od 1000 do 2000 osób - czytamy w Dzienniku Zachodnim.

Trasa demonstracji wiedzie od od placu Sejmu Śląskiego przez ulice Jagiellońską, Francuską, Warszawską, Szkolną, Moniuszki, Korfantego, aż pod Pomnik Powstańców Śląskich. Manifestacja rozpocznie się o godz. 16:00.

Dziennik informuje też, że "tego samego dnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach partia KORWIN planuje oficjalną prezentację kandydatów partii KORWiN w wyborach parlamentarnych".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA