REKLAMA

Korwin-Mikke: jesteśmy partią zwykłych, szarych ludzi

  • Autor: PAP/ jp/ par/
  • 23 października 2015 21:12
Korwin-Mikke: jesteśmy partią zwykłych, szarych ludzi (fot. Jakub Bułas/Wikipedia/ CC BY-SA 3.0)

Jesteśmy partią zwykłych szarych ludzi - przekonywał w piątek wieczorem w Warszawie, w ostatnim dniu kampanii wyborczej, lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Jak mówił, domaga się "powrotu do normalności". Podkreślał, że liczy w wyborach na kobiety.

W ostatnim przedwyborczym spotkaniu KORWiN udział wzięli głównie młodzi ludzie, którzy przywitali Korwin-Mikkego kilkuminutową owacją na stojąco.

Część wystąpienia polityka poświęcona była właśnie młodym Polakom. "Młodzi ludzie w wieku 20-25 lat, którzy powinni zarabiać już rozsądne pieniądze, powinni już się ożenić, ci ludzie są niepewni, nie wiedzą, czy założyć firmę, nie wiedzą, czy wyjechać za granicę, czy zostać" - mówił Korwin-Mikke. Zaznaczył, że ci ludzie będą budowali Polskę, tymczasem "tych ludzi trzyma się we mgle".

"Domagamy się powrotu do normalności" - apelował lider formacji.

"Liczymy w tych wyborach na kobiety" - mówił. "Ludzie czują, kiedy polityk mówi szczerze, kiedy polityk wierzy w to, co mówi. Kobiety, zwłaszcza kobiety, wiedzą, kiedy mężczyzna mówi prawdę" - uważa Korwin-Mikke.

W piątek przed południem politycy KORWiN podsumowywali swoją kampanię na briefingu przed Sejmem. Przekonywali, że ich wyniki będą lepsze niż obecnie pokazują sondaże i że ugrupowanie ma szanse na dwucyfrowy wynik w wyborach do Sejmu.

Na wieczornym spotkaniu lider partii powiedział: "Zakładamy, że co najmniej 15 proc. ludzi w Polsce ma instynkt samozachowawczy". "15 proc. jest nam potrzebne, żeby w momencie kryzysu była armia ludzi gotowa przejąć odpowiedzialność za kraj" - mówił Korwin-Mikke.

"My jesteśmy partią zwykłych szarych ludzi, nie banków" - przekonywał.

W spotkaniu uczestniczył m.in. Zbigniew Stonoga, który zaapelował o oddawanie głosów na partię KORWiN. O liderze tej formacji Stonoga powiedział: "Dzwoni do mnie w każdym moim niepowodzeniu życiowym, dzwoni do mnie w każdym moim powodzeniu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • d 2015-10-23 23:18:28
    Dobry wybór dla rozsądnych ludzi. Wolność i normalność wystarczą, by wszystkim żyło się lepiej.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA