REKLAMA

Korwin-Mikke o debacie Kopacz-Szydło: Śmieje się z tych dwóch pań

  • Autor: AT
  • 20 października 2015 14:20
Korwin-Mikke o debacie Kopacz-Szydło: Śmieje się z tych dwóch pań - Ja się śmieje z tych dwóch pań, które sobie gaworzyły radośnie - stwierdził Korwin-Mikke (Janusz Korwin-Mikke, fot.youtube.com)

- Na pytanie "Kto wygrał tę debatę?" wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem - skomentował Janusz Korwin-Mikke debatę między Ewą Kopacz, a Beatą Szydło.

Janusz Korwin Mikke, lider partii KORWiN skrytykował wczorajszą debatę pomiędzy premier Ewą Kopacz i Beatą Szydło.

– Miedzy PO i PiS nie ma żadnej różnicy. Komentowałem to na żywo, oglądało to 900 tys. osób, a ja się dziwię, bo sam mało nie usnąłem komentując to – powiedział na briefingu prasowym Janusz Korwin-Mikke.

Lider partii KORWiN stwierdził, że sztaby i telewizja przyjęły "fatalną formułę".

– Ja się śmieje z tych dwóch pań, które sobie gaworzyły radośnie, ale to nie ich wina, to metoda debaty była fatalna. Jeśli ma się półtorej minuty, żeby odpowiedzieć na podstawowe pytania, a ja jestem wytrawnym mówcą, to i tak miałbym z tym poważne trudności – podkreślił Korwin-Mikke.

- Na pytanie "Kto wygrał tę debatę?" wszyscy rozejrzeliśmy się bezradnie, rozłożyliśmy ręce - i wybuchnęliśmy śmiechem - poinformował Janusz Korwin-Mikke.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Wierszyki a nie debata 2015-10-20 18:15:54
    Wczorajsza debata przynajmniej pokazała że pis i po praktycznie niczym się nie różnią. Będzie ponad 10% dla KORWiN.
  • ojoj 2015-10-20 16:06:47
    sandraaacz nie potrafi nawet linka poprawnie wkleićREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA