REKLAMA

Korwin-Mikke: po co nam ta banda urzędników?

  • Autor: TM
  • 12 października 2015 10:09
Korwin-Mikke: po co nam ta banda urzędników? Jeśli zlikwidujemy podatek dochodowy, nie będzie bezrobocia – twierdzi Korwin-Mikke. Fot. facebook.com

Trzeba zlikwidować administrację, po co nam banda urzędników – mówił – mówił o swoim programie wyborczym Janusz Korwin-Mikke.

Czterdzieści miliardów kosztują nas urzędy pracy, które trzeba natychmiast zlikwidować i już nie ma problemu. Im mniej pieniędzy w budżecie państwa, tym lepiej, bo więcej zostaje w kieszeniach ludzi - stwierdził Korwin-Mikke w TVP Info,

"Nie będzie bezrobocia"

Jego zdaniem ”jeśli zlikwidujemy podatek dochodowy, nie będzie bezrobocia, a co za tym idzie, nie będą potrzebne urzędy pracy”.

W gospodarce nie jest najważniejszy przedsiębiorca, tylko konsument. Powodem bezrobocia jest też płaca minimalna, którą również należy zlikwidować – mówił lider partii KORWiN, prezentując swój program wyborczy.

”Sprywatyzować służbę zdrowia"

Korwin-Mikke uważa, że należy ”sprywatyzować służbę zdrowia, a o edukacji dzieci powinni decydować rodzice, a nie państwo”.

 Trzeba znieść obowiązek edukacyjny, nie może być tak, że minister decyduje, w jakim wieku dziecko ma iść do szkoły. Dziecko należy do rodziców a nie do państwa - ocenił.

Dodał, że ”trzeba zlikwidować administrację, po co nam banda urzędników”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • vin 2015-10-13 09:23:41
    zacznijmy od religi w szkołach w będzie na lecznictwo
  • Kocham Polskę 2015-10-12 13:17:55
    Pełna zgoda!!! Silne wojsko, silna policja, zamiast armii urzędników. Nie gnębić przedsiębiorców, szczególnie tych małych i średnich, bo to właśnie oni generują największy % PKB !!! Obecnie jedynie duże przedsiębiorstwa są pod ochroną rządu warszawskiego. Dać wolną rękę Rękę rolnikom, zero kar unijnych za nadprodukcję, Polskie rolnictwo musi się rozwijać, bo dzięki niemu mamy co jeść !!! LUDZIE urzędnicy przejadają Wasze ciężko zarobione pieniądze!!! ODDAJECIE PONAD 50% ZAROBIONYCH PIENIĘDZY W SKŁADKACH I PODATKACH.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA