REKLAMA

Korwin-Mikke straszy uchodźcami: zostaną w Polsce

  • Autor: TM
  • 15 września 2015 08:37
Korwin-Mikke straszy uchodźcami: zostaną w Polsce Nad Wisłą będziemy mieli „armię uchodźców – twierdzi Korwin-Mikke. Fot. facebook.com

Janusz Korwin-Mikke zamieścił na Facebooku mapę, na której przedstawia sugerowaną trasę przemarszu uchodźców przez Europę. Wynika z niej, że wkrótce nasi sąsiedzi zamkną granice, a wszyscy uchodźcy będą musieli zostać w Polsce.

Austria zamknęła granicę z Węgrami, Niemcy zamykają granicę z Austrią - podobnie robią Czesi. Szlak uchodźców kierujących się Niemiec może więc skierować się ku Polsce - twierdzi Korwin.

Fot. facebook.com

Jak myślicie, co zrobią Niemcy, gdy uchodźcy zaczną szturmować trasę przez Polskę? Dokładnie tak. Zamkną granicę z Polską. Polska powinna szybko zareagować. W przeciwnym razie wkrótce nad Wisłą będziemy mieli „armię uchodźców - napisał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • don 2015-09-16 21:20:47
    Ten artykulik pisał chyba komplenty matoł.. JKM cytował fanpage żelaznalogika i wyraźnie to zaznaczył zatem proponuje podac właściwe źródło tych słów.
  • PRACUJĄCY-*KEBAB 2015-09-15 10:28:46
    racje ma J K M tu jest Europa a to afrykanczycy czy mulato-afrykanie SAMI LEKARZE 2 MLN LEKARZY IDZIE DO EUROPY!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA