REKLAMA

KORWiN zaprasza na marsz. "Ostatnia chwila by zatrzymać islamską inwazję"

  • Autor: GP
  • 03 października 2016 10:21
KORWiN zaprasza na marsz. "Ostatnia chwila by zatrzymać islamską inwazję" Janusz Korwin-Mikke zasiada w Parlamencie Europejskim, jako europoseł. Jest eurosceptykiem.(fot.:facebook.com/partiakorwin)

• Partia KORWiN zaprasza w sobotę (8 października) na marsz w Warszawie.
• Politycy partii podkreślają, że ma być on sprzeciwem wobec polityki UE i krajów Zachodniej Europy zapraszającej islam na stary kontynent.
• O tę politykę KORWiN oskarża głównie kanclerz Angelę Merkel.

Partia KORWiN zaprasza na marsz w Warszawie. Pozaparlamentarna partia organizuje przemarsz ulicami stolicy w sobotę (8 września). Na stronie partii na Facebooku zamieszczono specjalny spot promujący to wydarzenie. KORWiN przejdzie Nowym Światem o 11.00.

- Przyjdź na Marsz Wolności i Suwerenności - zaczyna spot lektor. Po nim odzywa się Janusz Korwin-Mikke.

- Nie chcę nikogo martwić - mówi europoseł. - Jest za pięć dwunasta. Budzimy Europę, to ostatnia chwila by powstrzymać islamską inwazję, by ocalić Europę przed katastrofą.

Słowom polityka towarzyszą daty zamachów muzułmańskich fundamentalistów w zachodnich krajach Europy: Nicea 14.07.2016, Monachium 22.07.2016.

W materiale opisującym marsz na stronach Facebooka działacze KORWiN piszą:

- Tacy politycy jak (Angela) Merkel, (Martin) Schulz sprowadzili do Europy miliony nielegalnych imigrantów, bo wierzą w chorą ideę multi-kulturowej Unii Europejskiej. To oni ponoszą odpowiedzialność za zamachy w całej Europie, za to że nas Europejczyków rozrywają bomby, rozjeżdżają ciężarówki i za to, że podrzynają nam gardła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA