REKLAMA

Kryzys w Sejmie, Szłapka: Wszyscy liderzy partii powinni spróbować dojść do porozumienia

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2017 12:00
Kryzys w Sejmie, Szłapka: Wszyscy liderzy partii powinni spróbować dojść do porozumienia Poseł Szłapka wyraził nadzieję, że uda się rozwiązać obecny kryzys (Adam Szłapka, fot. facebook/Adam Szłapka)

• Nowoczesna będzie spotykać się z wszystkimi stronami obecnego konfliktu, bo kryzys państwa wymaga rozwiązania - powiedziała posłanka Katarzyna Lubnauer mówiąc o zaproszeniu liderów partii przez marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.
• Jak dodała, na razie nie ma porozumienia PiS z opozycją.

"Odpowiedzialność za państwo nakazuje nam, to od początku zapowiadaliśmy, że będziemy spotykać się z wszystkimi stronami obecnego konfliktu, ponieważ kryzys państwa wymaga rozwiązania" - powiedziała podczas briefingu w Sejmie posłanka Nowoczesnej.

Poseł Adam Szłapka wyraził nadzieję, że uda się rozwiązać obecny kryzys. "W trosce o odpowiedzialność za państwo z całą pewnością wszyscy liderzy partyjni w Polsce powinni spróbować dojść do porozumienia" - podkreślił.

"W tej chwili porozumienia nie ma. Doniesienia w tej sprawie są znacząco przedwczesne. Rozumiem, że są to informacje, które nie są w żaden sposób potwierdzone i chciałam je absolutnie zdementować" - oświadczyła Lubnauer.

Spotkanie liderów partii politycznych u marszałka Karczewskiego ma rozpocząć się o godz. 14. Marszałek Senatu zapowiedział w poniedziałek rano, że podczas rozmów będzie chciał przedstawić propozycję rozwiązania obecnego kryzysu politycznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA