REKLAMA

Krzysztof Brejza apeluje w sprawie nadajników TVP

  • Autor: bad
  • 17 stycznia 2017 11:55
Krzysztof Brejza apeluje w sprawie nadajników TVP Do awarii, o której pisze poseł Brejza, doszło w budynku TVP przy ul. Woronicza. (fot. wikipedia)

• Dlaczego media rządowe nie poinformowały opinii publicznej o tym, że do awarii nadajników doszło w gmachu TVP przy ul. Woronicza w Warszawie?
• Czy udało się ustalić osoby odpowiedzialne za ewentualne celowe zakłócenie pracy tych urządzeń i czy w celu ustalenia tych osób zabezpieczono pełen monitoring znajdujący się w siedzibie TVP przy ul. Woronicza?
• Takie pytania kieruje poseł PO Krzysztof Brejza do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jak pisze Krzysztof Brejza do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego, „od kilku tygodni media rządowe twierdzą, że nieznane siły (choć najprawdopodobniej powiązane z opozycją) doprowadziły do celowego zakłócania sygnału TVP”.

Czytaj też: Macierewicz: NATO przygotowane na wojnę hybrydową

- Politycy PiS sugerowali, że awaria, która wydarzyła się 17.12.2016 r. podczas orędzia premier Beaty Szydło, może być elementem „wojny hybrydowej” i wynikiem działania „zielonych ludzików”. Jak się jednak dziś dowiadujemy do awarii doszło w budynku TVP przy ul. Woronicza i jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia kierownictwo TVP dowiedziało się o tym fakcie – przypomina Brejza.

Poseł Krzysztof Brejza domaga się przekazania szczegółowych wyników czynności kontrolnych zleconych przez kierownictwo TVP w celu wyjaśnienia przyczyn awarii.

Poseł PO prosi również odpowiedź dlaczego media rządowe nie poinformowały opinii publicznej o tym, że do awarii nadajników doszło w gmachu TVP przy ul. Woronicza w Warszawie?

Czy udało się ustalić osoby odpowiedzialne za ewentualne celowe zakłócenie pracy tych urządzeń i czy w celu ustalenia tych osób zabezpieczono pełen monitoring znajdujący się w siedzibie TVP przy ul. Woronicza?

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA