REKLAMA

Kukiz'15 chce przerwy w obradach Sejmu do soboty

  • Autor: PAP/JS
  • 16 grudnia 2016 16:47
Kukiz'15 chce przerwy w obradach Sejmu do soboty Ścigaj poinformowała, że klub Kukiz'15 złoży w piątek do marszałka Sejmu wniosek o przerwę w obradach Sejmu do soboty (fot.:youtube.com)

• Klub Kukiz'15 złoży do marszałka Sejmu wniosek o przerwę w obradach Sejmu do soboty (17 grudnia) i poszerzenie obrad o punkt dotyczący debaty w sprawie mediów - poinformowała wiceszefowa Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj.
• Jej zdaniem, sytuacja w Sejmie, to "cyrk"

"Sytuacja w Sejmie, podczas najważniejszej w tym roku dla Polaków debaty budżetowej osiągnęła apogeum. Sytuacja związana z wejściem (posłów) na mównicę i okupowaniem mównicy, śpiewaniem hymnu w sytuacji, kiedy inni posłowie jedzą sałatkę, doprowadziła do tego, że nie da się pracować, nie da się nic zrobić" - powiedziała Ścigaj w piątek na konferencji prasowej w Sejmie.

Posłowie PO, Nowoczesnej i PSL w piątek okupują mównicę sejmową; domagają się informacji na temat planowanych zmian w pracy dziennikarzy w Sejmie. "Wolne media, precz z cenzurą!" - skandowali posłowie.

Ścigaj poinformowała, że klub Kukiz'15 złoży w piątek do marszałka Sejmu wniosek o przerwę w obradach Sejmu do soboty i poszerzenie obrad o punkt dotyczący debaty w sprawie mediów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA