REKLAMA

Kukiz'15: na pewno nie będzie koalicji z PiS

  • Autor: TM
  • 20 października 2015 13:35
Kukiz'15: na pewno nie będzie koalicji z PiS Kukiz jest za tym, by PiS i PO nie były dominującymi partiami – podkreślił Tanajno. Fot. youtube.com

Pawłowi Kukizowi nie jest bliżej do PiS niż do PO, zależy mu za to na współpracy przy projektach, czy to z Jarosławem Kaczyńskim, czy z Januszem Palikotem. Na pewno nie będzie koalicji z PiS - zapewniał w radiowej "Jedynce" Paweł Tanajno z Kukiz'15.

Paweł Tanajno skrytykował debatę premier Ewy Kopacz i kandydatki PiS na szefową rządu, Beaty Szydło.

Polityczna pokuta

Najbardziej merytoryczny był gong, który przerywał ciąg słów, z których nic nie wynikało. Oglądanie debaty było pokutą polityczną. Obie polityk, pretendujące do urzędu premiera, prezentują słaby poziom - ocenił.

Jego zdaniem Beata Szydło mówiła tylko ogólnikowo "mamy program", ale go nie prezentowała, z kolei Ewa Kopacz odwoływała się do "dobra Polski", nie definiując go.

Strategia zmian

Tanajno stwierdził, że "Paweł Kukiz jest za tym, by PiS i PO nie były dominującymi partiami i z żadną z nich nie zamierza zawrzeć koalicji".

Kukiz pokazuje strategię zmian, co jest w jego ocenie lepszym rozwiązaniem niż program - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA