REKLAMA

Kukiz: Partiokraci robią wszystko, by nie doszło do rozwiązania konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego

 • Autor: PAP/AT
 • 18 maja 2016 17:14
Kukiz: Partiokraci robią wszystko, by nie doszło do rozwiązania konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego Kukiz powiedział, że nie weźmie udziału w spotkaniu ws. Trybunału Konstytucyjnego (fot.wikipedia.org/CC BY-SA 3.0 pl)

Lider klubu Kukiz'15 Paweł Kukiz odniósł się do informacji o przełożeniu spotkania ws. sytuacji wokół TK, organizowanego przez PO, Nowoczesną i PSL. - To kpina z Polaków - uznał.

Kukiz powiedział, że nie weźmie udziału w spotkaniu, które zostało przełożone na wtorek (24 maja) na godz. 14. Pierwotnie miało się odbyć w środę (18 maja) o godz. 15.

"Partiokraci robią wszystko, by nie doszło do rozwiązania konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego. Ten system im pasuje, mogą naród nadal doić, oszukiwać, rozkradać i walczyć o swoje partykularne, oligarchiczne interesy" - powiedział.

Czytaj też: Spór o Trybunał Konstytucyjny: Racja po stronie rządu?

"Kpina z Polaków, kpina w wyborców, kpina również z Ruchu Kukiz'15" - dodał Kukiz.

"Witam państwa bardzo serdecznie na kolejnym odcinku telenoweli pt. Trybunał Konstytucyjny odcinek 267. Reżyseria: System ustrojowy Polski, w rolach głównych Ryszard Petru, Grzegorz Schetyna, Kosiniak-Kamysz aktor obu ról" - powiedział, nawiązując do wtorkowego (17 maja) spotkania z PiS, w którym wziął udział lider PSL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • wdzivny 2016-05-19 23:23:53
  Pieprzycie panie Kukiz. Wszak bałaganu narobił parlament i prezydent, a wcale nie myślą wycofać się z paraliżowania działania TK. Przeciwnie ustawamni chcą z TK uczynić nic nie znaczące ciało, niezdolne do pilnowania, by nie łamano postanowień Ustawy, jak od początku robi to PiS i prezydent.
 • Vika 2016-05-19 03:25:10
  Kukiz zgadzam się z Tobą!!! Robią cyrk MEDIALNY!!! Banda IDIOTÓW
 • Prawo! Precz PiS! 2016-05-18 19:39:27
  Święta prawda! Mam nadzieję iż, Parlament Europejski potraktuje przestępców z należytym szacunkiem"sankcje", dość destabilizowania Państwa Polskiego, Wyroki Trybunału Konstytucyjnego są ostateczne, niema już miejsca na polemikę należy przestrzegać prawa! Jeżeli nie potrafi się PiS dostosować do Ustroju jaki obecnie mamy w kraju niech rozpiszą przedterminowe wybory parlamentarne.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA