REKLAMA

Kukiz zaskakuje: poprę rząd Prawa i Sprawiedliwości

 • Autor: PAP
 • 12 października 2015 09:02
Kukiz zaskakuje: poprę rząd Prawa i Sprawiedliwości Nie będziemy wchodzić w koalicję trwałą, będziemy wchodzić w koalicje celowe – powiedział Kukiz. Fot. facebook.com

Paweł Kukiz stwierdził, że gdyby od niego zależało powstanie rządu mniejszościowego PiS, jest w stanie go poprzeć. Na antenie RMF FM mówił także o ewentualnych przyszłych koalicjach.

Z całą pewnością trzeba będzie poprzeć taki rząd, po to, by nie destabilizować państwa. Ja osobiście poprę rząd Prawa i Sprawiedliwości - stwierdził Kukiz.

Potrzebne konsultacje

Dodał jednak, że ”musi wszystko skonsultować z ludźmi, ponieważ całe to środowisko tym się różni od pozostałych opcji politycznych, że jest demokratyczne”.

"Poprzemy pana Palikota"

Nie będziemy wchodzić w koalicję trwałą, będziemy wchodzić w koalicje celowe. Np., jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wyjdzie z postulatem wzmocnienia władzy prezydenckiej, to będziemy wspierać Prawo i Sprawiedliwość - powiedział polityk.

Jeżeli pan Palikot wyjdzie z propozycją ograniczenia czy uniemożliwienia napływu do Polski imigrantów, to poprzemy pana Palikota - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Adam 222 2015-10-13 13:36:03
  Kukiz nie może być apolityczny i bez programu. Bo wtedy na co mam głosować? Na jaki program? Nie ma ludzi bez poglądów politycznych. U Kukiza jest ten problem, że na razie jest to zbieranina o skrajnie różnych poglądach. Dlatego nie opowiada się po żadnej stronie. W końcu będzie musiał się opowiedzieć za konkretnymi poglądami. Tylko chce aby to było po wyborach. Jest to jednak oszustwo w stosunku do tych co będą mieli inne poglądy. Wybory to nie ruletka. Dlatego rezygnuję z popierania Kukiza. Nie wiem co mam popierać.
 • wyborca ostateczny 2015-10-12 13:03:04
  Do niepolityk i rad: Sam piszesz i sam opowiadasz. Takie pokemńskie konwersacje samemu ze sobą. Pełnię inteligencji i honorru waszych polityków można prześledzić w nagraniach u Sowy. Marszałek Piłsucki powiedziałby- nawet prowadzać szczać kury nie jesteście godni.
 • niepolityk 2015-10-12 11:03:34
  Do rad: To już nie są żarty jeśli takie oszołomy znajdują się w polityce. Facet wymaga pilnej konsultacji psychiatrycznej a może i nie tylko. Miejmy nadzieje że to badziewie nie zasiądzie w ławach poselskich - chociaż jak historia uczy wszystko jest możliwe.
 • rad 2015-10-12 09:19:48
  Szykuje się koalicja pijacko-pedalska.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA