REKLAMA

KW JOW Bezpartyjni wystawi listę na Opolszczyźnie. 11 kandydatów

  • Autor: TM
  • 08 września 2015 07:58
KW JOW Bezpartyjni wystawi listę na Opolszczyźnie. 11 kandydatów Liderzy JOW Bezpartyjni podkreślają, że współpraca z Pawłem Kukizem to już przeszłość. Fot. facebook.com/bezpartyjnisamorzadowcy

„Jedynką” komitetu wyborczego JOW Bezpartyjni będzie Piotr Purul. Na liście znajdzie się także córka wójta Skarbimierza Andrzeja Pulita.

Liderzy JOW Bezpartyjni podkreślają, że współpraca z Pawłem Kukizem to już przeszłość oraz, że wystawią własną listę do Sejmu na Opolszczyźnie.

Uważają, że tworzą nową jakość, a najważniejsza dla nich pozostaje nadal bezpartyjność i zmiana ordynacji wyborczej oraz wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Drużyna z Opolszczyzny

"Jedynką" na liście JOW Bezpartyjni do Sejmu na Opolszczyźnie będzie Piotr Purul.

Na liście będzie jeszcze jedenaście osób, w tym córka Andrzeja Pulita, wójta Skarbimierza, który nie ukrywał sympatii dla idei JOW-ów - pisze "Nowa Trybuna Opolska".

Walka o JOW-y

Purul przyznał jednak dziś, że o sukces jego ugrupowaniu będzie w najbliższych wyborach bardzo trudno. Tym trudniej, że niedzielne referendum m.in. w sprawie JOW-ów zakończyło się klęską.

Jednak ci, którzy poszli, zagłosowali w miażdżącej większości za wprowadzeniem JOW, a także za likwidacją finansowania partii politycznych z budżetu państwa Jest więc grupa osób, która chce zmian. Wierzymy, że tych ludzi będzie coraz więcej- przypomina Purul.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA