REKLAMA

Lasy Państwowe przygotowały plan na 2018 r.

  • Autor: PAP/AT
  • 18 października 2017 06:37
Lasy Państwowe przygotowały plan na 2018 r. przedaż drewna w przyszłym roku powinna wynieść około 44 mln m sześc. (fot.pixabay.com)

Tak znaczącego wzrostu sprzedaży drewna, jak zaplanowały Lasy Państwowe na przyszły rok, jeszcze nie było.

W październiku Lasy Państwowe (LP) tworzą plany na kolejny rok. Na 2018 jest już dopięty niemal na ostatni guzik - czytamy w "Pulsie Biznesu". "Sprzedaż drewna w przyszłym roku powinna wynieść około 44 mln m sześc." - mówi Anna Malinowska rzeczniczka przedsiębiorstwa w "Pulsie Biznesu"

Chodzi zarówno o surowiec sprzedawany firmom na potrzeby biznesowe - produkcję desek, mebli, płyt drewnopochodnych czy papieru - jak i drewno, które nie nadaje się do przerobu przemysłowego i jest sprzedawane osobom prywatnym, np. na opał - podaje "Puls Biznesu"

Realizacja założeń oznaczałaby wzrost sprzedaży aż o 8,6 proc. w stosunku do planów LP na bieżący rok. Niemal dokładnie 12 miesięcy temu szefowie przedsiębiorstwa ogłosili, że w 2017 r. sprzedaż drewna sięgnie 40,5 mln m sześc. Wolumen miał być zatem o około 5 proc. większy niż rok wcześniej - pisze "Puls Biznesu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • :-) 2017-10-18 09:31:41
    Pisuarowa dobra zmiana niszczy przyrodę aby pozyskać kasę na przekupywanie wyborców i płacenie Misiewiczom i Sadurskim.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA