REKLAMA

Lech Wałęsa przeciwko miesięcznicom smoleńskim. Będzie na kontrmanifestacji

 • Autor: PAP/AT
 • 29 czerwca 2017 08:05
Lech Wałęsa przeciwko miesięcznicom smoleńskim. Będzie na kontrmanifestacji 10 lipca odbędzie się kontrmanifestacja miesięcznicy smoleńskiej (fot.Piotr Drabik/flickr.com/CC BY 2.0)

Były prezydent Lech Wałęsa pojawi się 10 lipca na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej 10 lipca.

Były prezydent Lech Wałęsa zapowiedział, że pojawi się na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej 10 lipca. "Potwierdzam swoją obecność" - napisał były prezydent na Facebooku.

Wałęsa udostępnił wpis stowarzyszenia "My naród", które zapowiedziało: "My, Naród razem z Lechem Wałęsą i Władysławem Frasyniukiem na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej 10 lipca 2017, nie może Was zabraknąć. To się dzieje teraz!". Były prezydent skomentował: "Potwierdzam swoją obecność".

Czytaj też: Miesięcznice smoleńskie to demonstracje religijne czy marsze PiS-u?

W czasie obchodów ostatniej miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilkadziesiąt osób usiadło w poprzek jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki uczestnikom Marszu Pamięci. Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu. Wśród kontrmanifestujących był min. Władysław Frasyniuk.

Wałęsa weźmie udział w kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej (Lech Wałęsa, fot. youtube.com)

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (19 komentarzy)

 • Ja. 2017-07-03 19:45:12
  Do Murem za Lechem: wszystko ma UDOWODNIONE! Nie możesz się pogodzić z tym,że to nie żaden bohater,tylko KAPUŚ???Niedouczony,prymitywny sprzedawczyk i tchórz!
 • Andrzej Leśniak 2017-07-01 09:25:31
  Postępowanie sekty JK to łamanie prawa i okradanie podatników przez PiS , hieny smoleńskie i eksperty smoleńskie. Reakcja to nieposluszeństwo. Z armii zrobić kapusiów. z telewizji tubę propagandową oraz nobilitowanie różnych cudaków na eksponowane stanowiska a przedewszystkim nepotyzm i hipokryzja. Jestem za Lechem a tzw rząd i prezydent to teatr marionetek.
 • bratmądregobrata 2017-06-30 20:09:47
  Do Murem za Lechem: Dowodów na to, że Wałęsa jest "bolkiem" jest tyle, ile wody w Bałtyku. A ty nie potrafisz się wypowiedzieć w sprawie prawa i polityki, nawet na poziomie dziecka z przedszkola. Widać twoją KOD-owską "przyszłość".
 • Murem za Lechem 2017-06-30 15:06:06
  Nie ma dowodów na Wałęsę a dopóki nie ma dowodów, jest niewinny. Cała sprawa to akcja jednego małego mściwego człowieczka który chce udowodnić że jego brat odegrał jakąkolwiek rolę w czasach prawdziwej "Solidarności"
 • Noe 2017-06-30 14:47:57
  Do max,,: Dawno to przyjęliśmy do wiadomości. Nawet już w sierpniu 1980 r. były takie podejrzenia, lecz wówczas naiwnie wierzyliśmy, że to prowokacje SBeków. Wielka szkoda, że tak gnębiona przez tego tępego szpicla prawdziwa ikona Solidarności, jaką była Pani Ania Walentynowicz, nie dożyła potwierdzenia jej prawdziwych słów i ocen. Teraz media powinny całkowicie ignorować jego irracjonalne brednie. Nim powinni zajmować się specjaliści, historycy powinni zając się jego rzeczywistą działalnością w 1980 roku i w latach następnych a psychiatrzy jego stanem umysłowym.
 • Ja. 2017-06-29 19:38:48
  wałęsa! "my naród" . Kmiocie jeden! Jakim ty jesteś narodeṃ̣̣̣??? niemieckim? rosyjskim??? My, Polacy,delegalizujemy cię,oszuście! Oddaj NOBLA,bo i tak ci go dziadu odbierzemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • antoni antczak 2017-06-29 15:33:54
  Bolek a dałby ty sobie spokój.Idz na ryby, one cię rozumieją.Dobrze wiesz że soros, kod,wyborcza,tvn,tusk i ty sam jesteście przeciw polakom i Polsce.Niby walczyłeś [jak mówisz ] o demokrację.Jak już ją masz ,to ona ci się nagle nie podoba.Jeżeli taka [twoim zdaniem niedobra] to wymyśl lepszy bardziej sprawiedliwy ustrój.Np taki jak w Szwajcarii.
 • PATRIOTA NIE IDIOTA 2017-06-29 13:00:25
  Do Nie!: Skoro nie potraficie zebrać wymaganej liczby podpisów pod Wnioskiem o Referendum mającego na celu potwierdzenia przez społeczeństwo Polskie że domagamy się rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnych , patologia smoleńska na ulicach Warszawy będzie niszczyła Naszą religie, kulturę i opinie w świecie . Mamy ustrój demokratyczny, czyż nie jesteście świadomi własnych praw!
 • PATRIOTA NIE IDIOTA 2017-06-29 12:58:46
  Do Nie!: Skoro nie potraficie zebrać wymaganej liczby podpisów pod Wnioskiem o Referendum mającego na celu potwierdzenia przez społeczeństwo Polskie że domagamy się rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnych , patologia smoleńska na ulicach Warszawy będzie niszczyła Naszą religie, kulturę i opinie w świecie . Mamy ustrójREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA