REKLAMA

Lider Kukiz'15: zwolnili mnie z pracy za poglądy polityczne

  • Autor: TM
  • 25 września 2015 09:03
Lider Kukiz'15: zwolnili mnie z pracy za poglądy polityczne W okręgu radomskim praca jest tylko dla tych, którzy mają znajomych i rodzinę wśród establishmentu rządzącego – twierdz lider listy. Fot. youtube.com

Robert Mordak, lider listy z okręgu radomskiego twierdzi, że stracił posadę ze względu na upodobania polityczne. Radomskie struktury komitetu Kukiz’15 zapowiadają walkę z układem politycznym w tym mieście - donosi serwis radom24.pl.

Gdy ujawniłem się jako pełnomocnik Kukiza, kilka dni później otrzymałem od dyrektora Miejskiej Pracowni Urbanistycznej wypowiedzenie związane z restrukturyzacją spółki. Nie słyszałem wcześniej, żeby było to w planach - powiedział Mordak.

"Praca jest tylko dla tych, którzy mają znajomych"

Lider Kukiz'15 w okręgu radomskim podkreślił, że "praca jest tylko dla tych, którzy mają znajomych i rodzinę wśród establishmentu rządzącego naszym państwem i miastem. Mało tego, po 25 latach niepodległości zdarzają się przypadki, że w związku z odmiennymi poglądami politycznymi, nawet tymi dotyczącymi gospodarki, ludzie są wyrzucani z pracy".

Kiedy 17 kwietnia 2015 roku ujawniłem się jako pełnomocnik Kukiza, 20 kwietnia Miejska Pracownia Urbanistyczna, w której pracowałem jako projektant przez 7,5 roku, została zrestrukturyzowana z ten sposób, że zostało zlikwidowane moje miejsce pracy – powiedział.

"Za parawanem politycznych gier"

Lider Kukiz’15 w Radomiu twierdzi ponadto, że z tego samego powodu pracę utracił także pracownik monitoringu MPU - pisze serwis radom24.pl.

Większość decyzji w naszym kraju zapada za parawanem politycznych gier, a w przypadku inwestycji decyduje partyjny interes - dodał Marcin Nowak, rzecznik prasowy Kukiz’15 okręgu radomskiego, który także staruje w wyborach parlamentarnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA