REKLAMA

Lider PiS zapowiada audyt ministerstw po rządach PO

  • Autor: GP
  • 22 lutego 2016 09:40
Lider PiS zapowiada audyt ministerstw po rządach PO Prezes PiS, Jarosław Kaczyński skrytykował działania partii opozycyjnych. Nazwał ich krytykę programu 500 plus "wysadzaniem programu w powietrze". (fot.:pis.org.pl)

• Jarosław Kaczyński wykorzystał kampanię Anny Marii Anders (PiS) by zapowiedzieć audyt ministerstw po rządach PO.
• Lider PiS odniósł się też do krytyki rządowego programu "Rodzina 500 plus". Nazwał działania Nowoczesnej i PO próbą sabotowania rządowych starań.

Jarosław Kaczyński bierze czynny udział w kampanii do Senatu Anny Marii Anders, która ubiega się o mandat zwolniony przez senatora, powołanego w skład Trybunału Konstytucyjnego. Lider PiS wykorzystał w sobotę (20 lutego) okazję i na spotkaniu z wyborcami Anny Marii Anders zapowiedział wielkie sprawdzanie ministerstw po ośmiu latach rządów PO.

- Za chwilę będzie wielki audyt - mówił Jarosław Kaczyński. - Pokazanie, co się działo w poszczególnych resortach, instytucjach. I będzie podsumowanie na 100 dni, ale naprawdę takim znakomitym podkreśleniem, że ta droga, którą idziemy jest wspierana, będzie wynik wyborów w tym okręgu - nawiązywał do elekcji w okręgu augustowskim i w Suwałkach.

Jarosław Kaczyński ostro skrytykował również działania partii opozycyjnych wobec PiS i rządu, nazywając ich krytykę programu 500 plus "wysadzaniem programu w powietrze". W jego ocenie Nowoczesna wprost programu nie akceptuje, a Platforma chce, by jego wykonanie stało się nierealne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Marta Jaworska 2016-02-22 11:04:18
    Mieszkam w Augustowie. Byłam na spotkaniu z panią Costa (ona nie nazywa się Anders!). Nie zagłosuje na nią! Fatalnie mówi po polsku a jej syn wcale. Nie trzeba nam tu obcychREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA