REKLAMA

Ludowcy promowali się w Bolkowie

  • Autor: WGK
  • 29 września 2015 15:27
Ludowcy promowali się w Bolkowie Ilona Antoniszyn-Klik zachęca do głosowania na siebie (fot. PSL)

Ilona Antoniszyn-Klik, liderka listy ludowców w okręgu jeleniogórsko-legnickim, sekretarz Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL i wiceminister gospodarki, spotkała się z wyborcami  w Bolkowie.

- Od czterech lat zajmuję się polską gospodarką. Kiedyś najważniejsze było zmniejszenie bezrobocia. Dziś bezrobocie wynosi w kraju ok. 10 proc. i stawiamy przed sobą kolejne cele. Nadal chcemy nowych miejsc pracy, ale takich, które spełnią oczekiwania i ambicje Polaków, to musi być praca odpowiednio wynagradzana. Gospodarka jest dobra tylko wtedy, kiedy rozwija się dla dobra obywateli. Wiemy doskonale co i jak trzeba zrobić, aby tak właśnie było. Zawsze dotrzymujemy słowa. Dlatego już niedługo Bolków będzie miał nową drogę, a przy S3 strefę aktywności gospodarczej, atrakcyjną dla inwestorów i mam nadzieję, że szybko zainwestują w niej solidne firmy – deklarowała Ilona Antoniszyn-Klik.

Sami swoi

Teodor Stępa z PSL podziękował mieszkańcom za gościnność i stwierdził, że od bolkowskiego spotkania PSL rozpoczyna kolejny etap kampanii wyborczej i liderki Stronnictwa Ilony Antoniszyn-Klik. Zapewnił, że działacze chcą dotrzeć do każdego powiatu, by porozmawiać z mieszkańcami o sprawach ważnych dla wszystkich.

Wojciech Smoliński, prezes Zarządu Powiatowego PSL w Jeleniej Górze, przekonywał, że lokalni kandydaci pochodzą z regionu. - To wasi sąsiedzi, nikogo nie przywozimy w teczkach. To ludzie, którzy znają was i wasze troski i zrobią wszystko, aby swoich sąsiadów nie zawieść, aby móc z podniesioną głową witać się z wami każdego dnia. Blisko ludzkich spraw to nie hasło, tylko zobowiązanie - zapewniał.

W przyszłym tygodniu liderka listy w okręgu jeleniogórsko-legnickim przyjedzie na spotkanie w Kotlinie Jeleniogórskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA