REKLAMA

Macierewicz: jesteśmy z Francją i z Francuzami

  • Autor: PAP
  • 14 listopada 2015 12:49
Macierewicz: jesteśmy z Francją i z Francuzami Macierewicz: wszyscy w tej sytuacji jesteśmy z Francją i Francuzami (fot. Silar/Wikipedia/CC BY-SA 3.0)

Wszyscy w tej sytuacji jesteśmy z Francją i Francuzami, którzy padli ofiarą tak tragicznego zamachu - tak przyszły szef MON w rządzie PiS Antoni Macierewicz odniósł się do piątkowych zamachów terrorystycznych w Paryżu.

"Wszyscy w tej sytuacji jesteśmy z Francją i Francuzami, którzy padli ofiarą tak tragicznego zamachu. Wszyscy czekamy też na informacje decyzyjne zarówno co do przebiegu wydarzeń jak i sprawców tej zbrodni, ale mamy świadomość, że to jest związane z zagrożeniami, które są w Europie i dotykają wszystkich" - powiedział Macierewicz w sobotę dziennikarzom w Warszawie.

Polityk PiS wyraził nadzieję, że Polska jest skutecznie przygotowana do sprostania takim zagrożeniom. "Liczę na to, że wszystkie wysiłki, jakie zostaną teraz podjęte zapewnią Polakom pełne bezpieczeństwo" - oświadczył.

W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem w Paryżu, zginęło przynajmniej 127 osób. Rany odniosło także ponad 200 osób; 99 z nich jest w stanie ciężkim. Bilans ofiar nie jest ostateczny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA