REKLAMA

Macierewicz: ujawnimy aneks do raportu z likwidacji WSI

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 08:12
Macierewicz: ujawnimy aneks do raportu z likwidacji WSI Macierewicz nie zdradził dokładnej daty opublikowania raportu. Fot. facebook.com

Antoni Macierewicz zapowiedział opublikowanie po wyborach aneksu do raportu z likwidacji WSI. Nie został on opublikowany w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego, ponieważ konieczne było dokonanie w aneksie zmian - stwierdził.

Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz zapowiedział ujawnienie raportu na spotkaniu z Polonią w Chicago.

Podpis prezydenta

Wymaga to podpisu prezydenta Andrzeja Dudy. Raport mógłby zostać ujawniony już teraz, ale prezydent musiałby się zwrócić do premier Ewy Kopacz o kontrasygnatę. Gdyby pan prezydent dał to pod rozwagę pani premier Kopacz, aneks nie zostałby opublikowany. Tak mi się wydaje - powiedział Macierewicz.

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego

Pytany przez dziennikarzy, dlaczego raport nie został opublikowany w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego powiedział, że "sprawa jest znana".

Chodziło o orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które nakazywało dokonanie zmian przed ewentualnym opublikowaniem - wyjaśnił.

Macierewicz nie zdradził dokładnej daty opublikowania raportu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA