REKLAMA

Macierewicz w USA: Spotka się z członkami Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej

  • Autor: PAP/AT
  • 30 września 2016 11:09
Macierewicz w USA: Spotka się z członkami Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej Antoni Macierewicz przebywa z wizytą w Stanach Zjednoczonych (fot.mon.gov.pl/Robert Suchy)

• Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz przebywa z wizytą w Stanach Zjednoczonych.
• W piątek (30 września) spotyka się z członkami Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce.
• Dzień wcześniej minister rozmawiał z republikańskim senatorem Johnem McCainem.

McCain, który przewodniczy komisji ds. sił zbrojnych w amerykańskim Senacie, po spotkaniu zamieścił na Twitterze zdjęcie z szefem MON. Napisał, że spotkanie z Macierewiczem było "świetne", a ich rozmowy dotyczyły wspólnych interesów bezpieczeństwa USA i Polski w Europie Wschodniej.

Jak poinformowano na stronie internetowej MON, Macierewicz złożył również kwiaty na grobie pułkownika Ignacego Matuszewskiego i majora Henryka Floyar-Rajchmana. Później minister spotkał się także z kierownictwem Instytutu Piłsudskiego w Nowym Jorku.

W piątek szef MON weźmie również udział w konferencji na temat bezpieczeństwa na Uniwersytecie Stanowym Rutgersa w New Brunswick w stanie New Jersey.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA